מראות מעוצבות 1

מראות מעוצבות

ניתן לומר כי מראה היא בין פריטי הריהוט והעיצוב הבולטים והחשובים ביותר בבית, כיוון שבאמצעותה דיירי הבית יכולים להתבונן בהשתקפותם בכל זמן נתון ולכל צורך. כיוון שהמראה מהווה פריט דקורטיבי ופרקטי כאחד, קיימות מראות מעוצבות מסוגים רבים ומגוונים המיועדים להצבה בחללים שונים ברחבי הבית. 

מראות מעוצבות בכניסה לבית

חלל הכניסה לבית בו בדר"כ מציבים קונסולות כניסה מהווה את השטח הקטן ביותר אך גם בין המהותיים בבית, כיוון שהוא מעניק מעין הקדמה ראשונית לפן העיצובי של הבית. משום כך נהוג להציב בשטח זה מראה מעוצבת ויפה שתשקף את דמות המתבונן בה, אם ברגע בו נכנסים לבית או ברגעים לפני שעוזבים את הבית. ההמלצה היא לבחור במראה עגולה מעוצבת שתוצב בכניסה לבית, ותוכל להשתלב בצורה נהדרת עם קונסולה או מדף מעוצב ופרקטי.

מראות לחדרי שינה

גם בחדרי שינה קיים צורך מהותי במראות מעוצבות לצד פריטי סטיילינג נוספים, כאשר ההעדפה היא לבחור במראה מוארכת וגדולה המציגה את ההשתקפות של כל הגוף. כדי להעניק נוחות מרבית למתגוררים בבית ובחדר השינה, נהוג ליישם את מראת הגוף בחלק מדלתות ארונות הבגדים וכך להתבונן במראה לאחר ההתארגנות כדי להחליט מה ללבוש.

מראות מעוצבות לחדרי אמבטיה

הצורך בהתבוננות ובחינת הגוף קיים גם בחדר הרחצה, ולכן גם בחלל זה נהוג להציב מראות מעוצבות מסוגים וגדלים שונים. כדי להעניק פרקטיות בזמן צחצוח השיניים, שטיפת הפנים, תהליך האיפור וכו' כדאי להציב מראה מעוצבת בדיוק מעל הכיור בחדר הרחצה. כדי להשלים את ההשתקפות המלאה של הגוף, ניתן להציב על גבי הקיר מראת גוף גדולה שתוכל לשקף את הנראות השלמה.

כיצד לבחור מראות מעוצבות לבית?

מראה מאופיינת לרוב מזכוכית, ולכן המסגרת בה הזכוכית נתונה היא זו המהווה את המראה העיצובי המלא של כל המראה. משום כך רצוי לבחור מראה מעוצבת שתתאים לעיצוב הכולל של הבית והחלל אליו היא מיועדת.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »

תקשורת בזוגיות

תקשורת היא החלק החשוב ביותר בזוגיות. חיוני להבין כיצד לתקשר בצורה יעילה עם בן הזוג. במאמר זה נחקור את סגנונות התקשורת במערכות יחסים והשפעתם על

המשך קריאה »