כך נאתר נזילה באסלה סמויה

כך נאתר נזילה באסלה סמויה

תחום הכלים הסניטריים מתפתח כל כך, ובשנים האחרונות אנו עדים לחידושים מרנינים ופיתוחים מתקדמים, דברים שלא היו חולמים עליהם לפני עשר או עשרים שנה. כן, החדשנות והטכנולוגיה מאפשרת להוציא אל הפועל מגוון כלים ואביזרים. כאלו שמשנים לטובה את איכות החיים שלנו, ומקנים לנו את האפשרות לשפר את מראה הבית שלנו ואת השימושיות.

אסלה סמויה וחדר השירותים

כאשר נוקטים במונח אסלה סמויה לרוב מתכוונים בעצם לניאגרה סמויה. האסלה מותקנת על הקיר ונתלית עליו בגובה המתאים, ואילו מכל ההדחה מותקן באופן סמוי על הקיר. היתרון הגדול של האסלה התלויה הוא בהיות הכלים הסניטריים הללו אסתטיים ונאים יותר. כך שחדר השירותים לא נראה כמו משהו מגושם, אלא חדר אסתטי ונעים שקל לתחזק ולנקות אותו, ולהפיק ממנו את השימוש הרצוי.

נזילה באסלה

נזילה באסלה סמויה היא תקלה נפוצה מאוד. היא מתרחשת לעיתים והיא מצריכה תיקון. הבעיה המרכזית של הנזילה היא שמים טובים ונקיים הולכים לאיבוד. לצד האכפתיות על המים הללו שמושחתים לחינם, אנחנו גם משלמים עליהם בחשבון המים שלנו. כך שלעולם לא כדאי להשאיר את הנזילה הזו על כנה, אלא מומלץ לבחון את המצב ולאתר את הנזילה במועד. ולפנות אל איש מקצוע כדי לבצע את התיקון בהקדם.

איך נדע שיש נזילה?

במידה ויש לכם אסלה סמויה, חשוב לכם לדעת כיצד מאתרים נזילה באסלה זו. כאשר לוחצים על כפתורי ההדחה אמורים המים להיכנס אל האסלה ולשטוף אותה. לאחר סיום ההדחה לא אמור להיות טפטוף של מים ממקור זה. במידה וקיימת נזילה עלול להיות טפטוף שממשיך בכל עת. בטפטוף הזה צריך לטפל באמצעות תיקון ניאגרה סמויה חרסה. גם אם אינכם שמים לב לטפטוף תוכלו לאתר אותה באמצעות סימנים נוספים. סימן אחד הוא חשבון מים מוגדל או קל יותר, באמצעות מעקב אחר שעון המים שלכם. במידה ויש צריכה של מים גם כאשר כל הברזים סגורים, מסתבר שקיימת נזילה במקום כלשהו, ויתכן שזו נזילה באסלה הסמויה. אפשרות נוספת היא להביט על האסלה ולראות אם ניכר סימן של אבנית אל דופן האסלה. מה שמעיד על טפטוף עקבי של מים במקום.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »