איטום גגות ביריעות ביטומניות

איך מבצעים איטום גגות ביריעות ביטומניות?

איטום גגות זו עבודה שניתן לבצע אותה באמצעות כלים שונים ובשיטות מגוונות. התחום מתפתח מאוד והוא מציע לנו כיום חומרים וטכניקות להשגת האיטום בשלימות. כמובן שכדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר חובה עלינו להתאים את שיטת האיטום בדיוק נמרץ לסוג הגג, למצבו וליתר הנתונים בשטח. רק כך תוכל התוצאה להיות מושלמת ולהוביל אותנו למצב של שביעות רצון ואטימה מלאה למשך תקופה ממושכת.

יריעות ביטומניות – איטום מומלץ

אחת השיטות המקובלות והמומלצות ביותר כיום היא איטום ביריעות ביטומניות. מדובר על יריעות מיוחדות אשר מיוצרות בטכנולוגיות מתקדמות. כאשר התכונות שלהן מובילות לכך שהן תאפשרנה אטימה מעולה. כזו שתישאר יציבה לנוכח גשמים וגם מול קרינת השמש. היריעות מאפשרת עבודה בצרוה גמישה והשגת אטימה מושלמת על גבי גגות מסוגים שונים. חברת האיטום מגיעה למקום עם היריעות, אותן היא פורסת על פי הנדרש על שטח הגג. כאשר את החיבורים בין היריעות – את התפרים, היא אוטמת באמצעות חומר מתאים. מה שיגרום לכך שהגג יהיה אטום היטב, וגם כאשר מזג האוויר ישתנה והחומר יתכווץ או יימתח, התפרים יישארו סגורים היטב ללא כל סיכון לחדירה של מי גשמים.

חברה מקצועית להפקיד בידיה את העבודה

כדי להיות מרוצים מהעבודה חובה עלינו לבחור חברה מקצועית בענף. כי אמנם יריעות ביטומניות הן יריעות טובות ומומלצות לאיטום. אבל אם העבודה אינה נעשית בצורה מקצועית, אם החומרים אינם נבחרים מתוך הבנה וידע באשר לתכונות שלהם, התוצאה עלולה להיות לגמרי לא מוצלחת. היות שכך עלינו לאתר חברה מקצועית וטובה, חברה כמו איטום ישיר שמונה אנשי צוות מיומנים ומומחים בענף. רק כך תוכל העבודה להתבצע בצורה מושלמת, והתוצאה תהיה אטימה הרמטית ומוחלטת בפני גשמים וחלחול של מים.

תחזוקת האיטום

איטום כמו דברים רבים אחרים מצריך אחזקה. מה זה אומר? שחשוב לבצע מפעם לפעם בדיקה באשר לנעשה על הגג. וזאת כדי שלא נמצא את עצמנו עם נזילות וטפטופים שכבר מוכיחים את עצמם בתוך המבנה. מוטב לאתר בעיות באיטום עוד לפני שהמים גילו אותם, כך ניתן למנוע נזקים והוצאות.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »