איטום קירות חיצוניים

מה מזג האוויר הכי טוב לביצוע איטום קירות חיצוניים

איטום קירות חיצוניים או גגות של בניינים זה דבר חיוני ביותר אם רוצים להאריך את החיים של הבניין בו אתם ושכיניכם מתגוררים. כל אחד יודע עד כמה החורפים בישראל יכולים להיות קשים או לחלופין בנייני דירות ישנים שנבנו לפני הרבה מאוד זמן כבר לא מתוחזקים כמו שצריך. יש להקפיד להזמין שירותי איטום מקצועיים ואמינים שיעשו את העבודה כמו שצריך ויוודאו כי אין "חורים" באיטום בו אתם בחרתם. רבים מתמהמהים עם עבודת האיטום ולא מוציאים אותה לפועל בזמן ואז מצטערים על נזקי הנזילה שמצטברים בדירות העליונות של הבניין. אז מתי מומלץ באמת לאטום את הקירות החיצוניים והגגות?

באיזו עונה כדאי לבצע איטום

אין ספק שבזמן רגיעה של גשמים – כלומר אביב וקיץ – הם התקופות שהכי טוב לבצע בהן עבודות איטום. אז השמש חזקה ומסייעת לייבש את הבטון או החומרים האחרים בהם בוחרים לבצע את האיטום בצורה הטובה והמהירה ביותר. ימים קרים, ואין צורך לומר ימים מעוננים עם סיכוי לגשמים, מפחיתים את איכות העבודה והיעילות של האיטום, כיוון שהגשמים ומזג האוויר הקר מעכב את האיטום הסופי.

לפרטים על איטום מבנים בגובה >>>

עד כמה חשוב לאטום את הגגות וקירות הבניין לפני שהגשמים יורדים?

בניינים רבים בישראל אינם ערוכים לחורף כמו שצריך, ואז הדירות העליונות והמבואות הגבוהים שבבניין סובלים מנזקי נזילות ורטיבות, המרקיבות את האבן ויוצרות עובש. למרות שהחורף בישראל אינו חזק ועוצמתי כמו באירופה או אמריקה, כאשר יש ימי גשם הם עלולים להיות עוצמתיים ומסיבים נזק לבניינים. זה גורם לאנשים לשכוח מהצורך לאטום את הקירות החיצוניים והגגות. לכן חשוב שוועד הבית ידאג להזכיר לדיירי הבניין בטרם מגיע החורף לאטום את הגשמים. 

כשאתם בוחרים בחברת איטם גגות וקירות חיצוניים אתם חייבים לבחור בטובים ביותר, עם הניסיון, המקצועיות והציוד המלא!

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »

תקשורת בזוגיות

תקשורת היא החלק החשוב ביותר בזוגיות. חיוני להבין כיצד לתקשר בצורה יעילה עם בן הזוג. במאמר זה נחקור את סגנונות התקשורת במערכות יחסים והשפעתם על

המשך קריאה »