איך מבצעים סיוד גג?

הגג מתחיל להוזיל מים? רואים סדקים על הקירות? אל תחכו שהצרות יתחילו להופיע – זה הזמן לעשות סיוד קירות! קוראים לחברה המובילה בישראל לאיטום גגות וסתימה של חריצים וסדקים ונהנים מחורף יבש ומוגן בתוך הבית. 

בניינים רבים בישראל אינם ערוכים דיו לקראת החורף הישראלי. למרות שבדרך כלל נוטים לחשוב כי החורף בישראל קצר עם מעט מדי ימי גשם במיוחד בשנים האחרונות, מספיק כמה ימים גשומים בשביל לנצל את הפרצות והסדקים שבגגות הבניינים על מנת למוטט אסון תברואתי לבניין ולדרים בו. אם אתם גרים בדירה העליונה ורוצים להנות מחורף שקט בלי רטיבות ונזילות, יש לבצע סיוד גג מקצועי ובטוח.

מה עושים במהלך סיוד גגות?

במהלך סיוד גג חברת איטום מקצועית תעשה שימוש בחומרי סיוד איכותיים, חזקים ועמידים שיאטמו את הגג שלכם ובמיוחד במקומות מועדים לנזילה ורטיבות. תוכלו לבקש לעשות איטום לגג וסתימה של חורים וסדקים בסביבת הבניין ולמנוע מחדירה של מים בימי גשמים עזים ושיטפונות. וודאו כי אתם קוראים לחברה מקצועית ומנוסה שיש לה את כל הידע, הכלים והחומרים על מנת לבצע את עבודת הסיוד על מתכונתה בצורה הכי מקצועית שיש. רק חברת סיוד מקצועית ובעלת מוניטין תבטיח שגם בחורפים הבאים לא תצטרכו לעשות שיפוץ לסיוד גג.

הזמינו תיקון גגות רעפים >>>

החשיבות בסיוד של גג

מים הם מקור חיוני לקיומנו כיצורים חיים, אך לפעמים במקומות מסוימים הם ממש יכולים להוות נזק וצרה גדולה. מים שמחלחלים באבן דרך סדקים בגגות הבניין הורס את האבן ונוצר עובש ובעיות נזילה. זה עלול להיות מאוד מסוכן כאשר המים מגיעים למקורות חשמל, ונוצרים קצרים לעיתים קרובות יותר. זה הזמן לקרוא לחברת סיוד ואיטום גגות בניין שתטפל בבעיה מהשורש ועד הקצה!

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »