כך תבחרו פעמון לדלת

לפני שתבחרו פעמון לדלת, היו ערים לכך שקיימים הרבה מאוד סוגים. ההבדלים כל כך גדולים, שכדאי להביא בחשבון את השיקולים הבאים. כך תוכלו לבחור בקלות פעמון לדלת, מבלי להתבלבל. 

רגיל? יש גם אלחוטי 

בעבר האפשרות היחידה ברכישת פעמון לדלת הייתה – סוג רגיל שמחובר באופן חוטי. כיום, בתקופה שבה המון אביזרים לבית ומערכות שונות פועלים באופן אלחוטי, דעו שקיימים גם פעמונים אלחוטיים. תחילה, אם כן, החליטו האם תרצו את הסוג הרגיל או הסוג האלחוטי. החלטתם? עברו לשיקול הבא. 

עיצוב קלאסי או סגנון חדשני 

אם אתם אוהבים את הסגנון של הפעמונים הוותיקים, תוכלו למצוא גם כיום פעמון דין דון לדלת בעיצוב רטרו או בסגנון קלאסי. יחד עם זאת, קיימים דגמים שנראים מסוגננים ובעיצוב חדשני והייטקיסיטי. מומלץ לבחור סגנון שישתלב עם עיצוב הדלת או אלמנטים אדריכליים סמוכים נוספים. פעמונים תוכלו למצוא בצבע לבן, בהיר שמנת, אפור, שחור, אדום ועוד ועוד. גם הכפתור עליו לוחצים יוכל להיות זעיר וקומפקטי או גדול ורב נוכחות. 

רמת העמידות 

פעמונים נבדלים אלה מאלה לא רק בגודלם ובעיצובם או ברמת עוצמת הזרם החשמלי הנדרשת. ניתן למצוא כיום פתרונות מחוזקים, כלומר ברמת עמידות יוצאת מן הכלל. אם אתם רוצים פתרון שישרת אתכם לא רק לשנה הקרובה אלא לאורך הרבה מאוד שנים, שימו לב: תוכלו למצוא פעמון לדלת עמיד לאש, עמיד לשבר וכן עמיד לקרינת שמש. 

עוצמת הקול 

את עוצמת הקול נהוג למדוד בדציבלים וזה הדבר הבא שכדאי להתרשם ממנו. בדקו את עוצמת הקול שמפיק הפעמון. התאימו את עוצמת הקול המופקת לגודל הבית ואף לסוג הדלת. בבתים גדולים או ליד דלתות כבדות, מומלץ להתקין פעמון לדלת שעוצמתו חזקה יותר. 

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »

תקשורת בזוגיות

תקשורת היא החלק החשוב ביותר בזוגיות. חיוני להבין כיצד לתקשר בצורה יעילה עם בן הזוג. במאמר זה נחקור את סגנונות התקשורת במערכות יחסים והשפעתם על

המשך קריאה »