פתיחת סתימות

פתיחת סתימות

הצנרת שמותקנת מתחת לפני השטח נועדה להוביל מים. צינורות מסוימים מובילים את המים הנקיים המיועדים לשימוש, ואילו צנרת הביוב מפנה את המים עם תום השימוש ומובילה אותם למתקני טיהור. כל עוד הצנרת תקינה ועושה את העבודה כראוי הכול טוב ויפה. אבל לא פעם מתרחשת תקלה שגורמת לכך שהצינורות לא ממלאים את תפקידם כנדרש והמים לא יכולים לנוע ליעד הרצוי. במקרים כאלו עלולות להיווצר תקלות מעיקות. מי מאתנו לא נפגש עם הצפה של מי ביוב? מי לא התמודד מול סיטואציה בה מי הביוב לא מצליחים להיפרד מהמבנה, ולא מוצאים את דרכם בצינור מחמת הסתימה?

שרברב מקצועי עבור פתיחת סתימות

בעבר פתיחת סתימות הייתה כרוכה בעמל רב. ראשית היה על בעל המלאכה לאתר את הנקודה בה ארעה הסתימה. לא קל לנחש ולשער איפה בדיוק התרחשה התקלה. לא פעם הורמו מרצפות או נהרסו קירות במהלך החיפוש אחר מקור התקלה. גם לאחר האיתור המדויק היה על איש המקצוע להתמודד עם עבודה סיזיפית מורכבת. שכן היה עליו לחפור או לחצוב, לפרק ולהתאים חלקים מתאימים, להבריג ולחזק, לפנות ולשקם את כל האזור בצורה מקצועית ונקייה ככל האפשר. אבל כל זה היסטוריה. כיוון שיש כיום מגוון כלים מקצועיים וחדשניים שמביאים עמם את הטכנולוגיה ואת הקידמה לשטח האינסטלציה.

איתור יעיל, תיקון מוצלח

כל אינסטלטור מצויד כיום בכלים מיוחדים אשר נועדו לסייע באיתור התקלה. מדובר על כלים אשר יש להם תכונות מיוחדות. מה שמאפשר לזהות היכן קיימת רטיבות או לחות בלתי רצויה, באיזו נקודה קיימת סתימה בצנרת וכן הלאה. בעזרת המכשירים הללו ניתן לאתר בקלות מקסימלית בלי הרס ולכלוך את מקור התקלה. כמו כן יש מכשור מתקדם שמאפשר לבצע תיקונים ולפתוח סתימות בלי לחצוב או לקדוח לעומק.

מקצועיות לצד מכשור וציוד

ואכן כאשר בוחרים כיום איש מקצוע בתחום השרברבות יש לשים לב: לא די בכך שמדובר על איש מקצוע בעל ידע וניסיון. כי למכשור שיש ברשותו יש השפעה ישירה על איכות העבודה ועל היעילות. וודאו כי הוא מצויד בכלים מתקדמים ופתרונות טכנולוגיים עכשוויים.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »