איטום קירות חיצוניים

איטום בניין משותף לפני החורף

לפני בוא החורף חשוב מאוד לאטום את המבנה מכל צדדיו. החורף הישראלי עשוי בהחלט להיות סוער מאוד וקיצוני והתוצאה של חורף כזה באה מהר מאוד לידי ביטוי בדמות רטיבות בבית, הרס של התקרה בבתים שגרים בקומת הגג ובכלל, דליפות ונזילות המגיעים מכיוונים שונים. מהחלונות, אזורי המרפסות וכן הלאה.

זו בדיוק הסיבה שחושב כל כך לוודא לפני שהחורף מתחיל, כי אכן יש איטום מספק ולא ייווצר מצב אשר בו הגשמים יצליחו לחדור אל תוך הבתים.

קראו על איטום קירות חיצוניים >>>

איטום בניין משותף – איך עושים את זה?

אז הבנתם עד כמה חשוב לבצע את המשימה הזו של איטום בניין משותף הבעיה העיקרית עם הדבר הזה היא שברגע שדייר אחד מעלה את ההצעה ואת האופציה לבצע את הדבר של איטום בניין משותף, הרי שככל שזה יקרה בתקופה שהיא עדיין רחוקה מהחורף, הרי שהדעה של הדיירים האחרים במבנה תהיה נוטה לכיוון השלילי. הם עדיין רחוקים מהחורף, לא רוצים לחשוב עכשיו על גשם וגם מנסים להאמין שהם יצליחו לשרוד את החורף הישראלי הקר והרטוב גם בלי טיפולים 'מיותרים' מבחינתם.

אך כאן חשוב לזכור, רק מי שדאג לאיטום מבעוד מועד לפני שהופיעו הגשמים והקור, הם אלו שנהנו מהתוצאות. אנשים שעשו את האיטום ברגע האחרון כבר לא תמיד קבלו את העבודה המקצועית והטובה באמת. זאת משום שאם המבנה כבר היה רטוב מגשם האיטום כבר לא יכול היה להתבצע ולהיעשות בצורה הנכונה.

איטום בבניין משותף על ידי אנשי מקצוע

האיטום בבניין חייב להיעשות באמצעות אנשי מקצוע מומחים לתחום הזה של עבודות איטום.

כי איטום זה לא משחק ילדים והוא חייב להיעשות בצורה טובה, נכונה מקצועית ויעילה. רק כך התוצאות תהיינה מושלמות.

קראו גם על ביצוע עבודות בגובה >>>

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »