סדקים בבטון

סדקים בבטון – דגשים לטיפול בבעיה

כיום יש לא מעט מבנים ישנים בכל רחבי הארץ אשר נבנו עוד מימי הבריטים ואף לפני. מבנים אלה אשר עומדים עשרות שנים אינם מספיק יציבים וחזקים להתמודדות עם רעידות אדמה או כל מפגע כזה או אחר.לכן, חשוב לדעת כי כיום ניתן לחזק מבנים שונים בקלות רבה (ראו בלינק) ללא כל צורך להרוס את כל המבנה ולהקים בניינים חדשים.

גם בבטון החזק יופיעו סדקים לאחר שנים ארוכות

רבים חושבים כי בטון זהו חומר הבנייה החזק והיצוק ביותר אשר לא נחלש לעולם. לכן, חשוב להדגיש כי גם בטון יצוק יכול לעבור שינויים משמעותיים במרוצת השנים אשר יביאו לידי סדקיםו אף התפורריות. כפי שציינו לעיל כיום ניתן להתמודד עם הבעיה בקלות רבה ללא צורך בהריסות כלל. על כן במטרה להצליח לשמור על הדירה שלכם בטוחה לחלוטין גם לעוד עשרות שנים ארוכות, קיימת חשיבות רבה לבחור נכון חברה מספיק מקצועית אשר תדע לטפל בכלל בעיות עמידות הדירה.

התמודדות נכונה ומקצועית עם הבעיה

במטרה להתמודד נכון עם סדקים בבטון הדירה שלכם, חשוב להיות מספיק מקצועיים ומוסמכים לכך. כיום יש לא מעט שיפוצניקים או אף חברות בנייה גדולות אשר אינן מקפידות על כל הכללים במטרה לייצר ולשפר משמעותית את עמידות קירות הבטון שלכם. על כן במידה וגם אתם מתמודדים עם קירות בטון עייפים וסדוקים שמבקשים שיקום בטונים למשל, חשוב מאוד לדעת במי לבחור על מנת שידע להתמודד עם הבעיה בצורה הטובה ביותר.

שלבי ההתמודדות המקצועיים

בשלב הראשון של ייצוב קיר הבטון שלכם קיימת חשיבות רבה לחצוב או לחילופים לסתום את החריצים. פעולה זו נעשית על מנת להצליח להגיע לשלד הבטון היציב ביותר ובעזרתו ליצור את הקיר כולו באופן יציב וחזק.

ישנה אפשרות להתמודד עם הבעיה ללא פיתרונה!

בעלי מקצוע רבים אשר אינם מספיק מקצועיים, יכולים לטפל באופן נקודתי בסדקים בלבד ללא התייחסית למקור הבעיה. פתרון זה הינו זמני בלבד. בשלבים הבאים של לחיזוק מקצועי קיימת חשיבות לחשיפת הברזלים וניקיונם במטרה לאפשר בסיס מספיק איתן שיחזיק לעוד שנים ארוכות.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »