איתור נזילה ללא שבירת קירות

איתור נזילה ללא שבירת קירות? זה אפשרי!

הבחנתם בכתם רטיבות קטן בפינת החדר? מומלץ לבצע בדיקה יסודית לסיבת הופעת הכתם כדי לחסוך זמן וכסף ולטפל בבעיית הרטיבות בהקדם האפשרי. כתמי רטיבות בקירות עלולים לצוץ מסיבות שונות ומגוונות כמו מי גשמים שחדרו מבעד לקירות המבנה, או במקרים של קרע בצינורות המים שנמצאים בתוך הקירות – כך שטיפות המים שמטפטפות מבעד לסדק מחלחלות אל עומק הקירות ויוצרות רטיבות מטרידה.

מתי מומלץ להזמין שירותי אינסטלציה?

במידה ונתקלתם בתופעה אחת או יותר מאלו שצוינו לעיל, זהו סימן כי עליכם להזמין שירותי אינסטלציה באתר https://www.robo-tech.co.il לטיפול בבעיה. כתמי רטיבות אינם רק מפגע אסתטי, אלא מדובר בנזק מהותי העלול לגרום לנזק ממשי בקירות המבנה – דבר העלול לגרום סכנה וכמובן הוצאות עתק.

נוסף על כך, נזילת מים שמתרחשת בקירות גורמת למפגע בריאותי במידה ואיננה מטופלת. כיוון שלמים המצטברים בין קירות המבנה אין לאל להתנקז, הם יוצרים מצע של מים עומדים ורטיבות תמידית המהווה גורם מרכי להיווצרות טחב ועובש. עובש גורם לתגובות אלרגיות לא נעימות, ביניהן הפרעות בנשימה, גירוי בגרון ובעיניים, צינון קל, שיעול ולעיתים גם עייפות שאיננה מוסברת.

כיצד לאתר נזילת מים ללא שבירת קיר?

כאמור, כתמי רטיבות הנוצרים מנזילת מים יכולים לגרום לא מעט בעיות, וכדי לטפל בבעיה באופן יסודי יש לפנות אל מומחים בתחום שיאתרו את הנזילה בקיר ויעצרו אותה. הבעיה המרכזית במקרה זה היא הדרך לאיתור הנזילה, כאשר צנרת הנמצאת בתוך הקיר מצריכה שבירה של קיר אחד או יותר כדי לחשוף את הצינור המטפטף.

הודות לטכנולוגיה של היום, קיימת אפשרות של איתור נזילות ללא שבירת קירות באמצעות טכנולוגיה חדשנית, המסוגלת לבצע צילום פנימי של הצינורות בקירות כדי להגיע למקור הנזילה.

 

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »