הדברת עכברים

איך לבצע הדברת עכברים בצורה טבעית ככל האפשר?

עכברים מכרסמים כל דבר אפשרי (טוב, כמעט), הם עושים נזק לרכוש, לאוכל הפרטי, ואפילו לגינה. בעבר, ואולי גם היום, עכברים מסוימים הפכו גם לחיות המחמד שלנו, כאלה שלא, פשוט מושמדים, ככה זה עובד. במאמר זה, נציג לכם 3 דרכים אפשריות להדברת עכברים בצורה הטבעית והירוקה ככל הניתן. בואו נתחיל!

השתמשו במלכודות עכברים ירוקות

ישנם שני סוגי של מלכודות עכברים: הראשונה, מלכודת ירוקה ללא נזק לעכבר או לחולדה. השנייה, מלכודת עכברים עם נזק מועט לחולדות ולעכברים. אם אתם מעוניינים לבצע הדברת עכברים בצורה טבעית ככל האפשר, מלכודות עכברים ירוקות הם הפתרון האידיאלי ביותר עבורכם. הציבו במלכודת העכבר פיתוי כמו גבינה או לחם, תפסו את העכבר, ושחררו אותו בטבע.

השתמשו בריסוס לשם הרחקת העכבר מהסביבה הביתית

ישנם שני סוגים של הדברות באמצעות ריסוס: הראשונה, ריסוס שמטרתו להרוג ולהשמיד את העכבר. השנייה, ריסוס שמטרתו להרחיק את העכבר מהאזור המיועד. כעת, אנחנו מתרכזים באופציה השנייה – ריסוס לצורך הרחקה ללא פגיעה במזיק. קנו תרסיס ריסוס פזרו אותו בחדרי הבית וכך תבטיחו את השקט הנפשי שלכם, העכברים לא יתקרבו. שימו לב: לפני הקנייה, חובה להתייעץ עם מדביר או יועץ החנות, יש לשים לב מה אתם קונים, ישנם ריסוסים שמזיקים לעכבר.

השתמשו במכשיר קולי הפועל על תדרים שמרחיק את העכבר

הדברת עכברים לא חייבת להיות עם נזק מסוים לעכבר היא יכולה להיות טבעית וירוקה ללא נזקים. הדרך השלישית והאחרונה להדברת עכברים היא באמצעות מכשיר הפולט גלי קול שמשפיעים על העכבר. גלי הקול המושמעים דרך המכשיר לא פוגעים בבני אדם, הם מחוץ לטווח הקליטה שלנו, והם מסוגלים להרחיק את העכבר מהמקום המיועד. מדובר בשיטה האפקטיבית והטובה ביותר להדברת עכברים בבתים פרטיים, במשרדים, ובמקומות שבהם העכבר נוטה להיות נפוץ.

אלה הם שלושת השיטות הנפוצות ביותר להדברת עכברים בצורה טבעית, בצורה ירוקה, וללא כל נזק. התייעצו עם מדברים או חנויות מקומיות לשם התחלת התהליך, מקווים שעזרנו, הבחירה בידיים שלכם.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »