אינסטלטור חירום בירושלים – זמינות מלאה!

כאשר צינור מים או ביוב מתפוצץ נוצר נזק ומים או מי הביוב זולגים החוצה. במקרים הללו יש לדאוג להגעה מידית של אינסטלטור חירום בירושלים.

 

אינסטלטור בזמינות מלאה

אינסטלטור חירום בירושלים נמצא תמיד בזמינות מלאה ולכן הגעתו לשטח כאשר יש קריאה מסוג זה היא מידית בכל שעה. בשלב הראשון הוא מבקש מהלקוחות לסגור את הברז הראשי כדי לעצור את זרימת המים עד הגעתו, לאור הנזקים שהמים גורמים ולאור הרצון לעצור את בזבוז המים.

הזמינו עכשיו אינסטלטור בירושלים 24/7 באתר jplumb >>>

בדיקות בשטח 

בשלב ראשון האינסטלטור בוחן את השטח, רואה מה קרה ובהתאם לכך מגיע למסקנות מהירות על מהות התקלה והאופן הנכון ביותר לתיקון שלה. איש המקצוע המיומן מבצע את הנדרש על פי המקרה טיפול בפיצוץ בצינור על ידי הכנסת סיבי זכוכית, כדי לאטום את החור ולהשתמש בצינור החדש שנוצר. 

או פתיחה של סתימה בצינור הביוב עקב כמות גדולה של מגבונים שהושלכו לאסלה ולכן יצרו ערימה של מגבונים שיוצרים חסימה ואינם מאפשרים זרימה תקינה של המים.

אם מדובר בשורשים של עץ שצמחו בתוך הצינור, הוא מבצע כתישה של כל השורשים באמצעות מכשור חדשני וכך המים חוזרים לקצב הזרימה הרגיל והשורשים החתוכים זורמים לביוב.

תקלות בתוך הבית 

אם יש בעיה של מים שאינם זורמים כראוי בכיור במטבח או בחדר האמבטיה על פי הבעיה, האינסטלטור פותח את הסיפון שנמצא מתחת לכיור, מנקה אותו היטב משאריות של אוכל אורגני במטבח או שערות וסבון בחדר האמבטיה ולאחר מכן ברוב המקרים המים יכולים לזרום באופן חופשי וכבר לא מצטברים מים בכיור. 

כאשר כל התיקונים מתבצעים בזמן אמת, הלקוחות מרוצים מאד שהתקלה תוקנה והם יכולים לחזור לשגרת חייהם הרגילה.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »

תקשורת בזוגיות

תקשורת היא החלק החשוב ביותר בזוגיות. חיוני להבין כיצד לתקשר בצורה יעילה עם בן הזוג. במאמר זה נחקור את סגנונות התקשורת במערכות יחסים והשפעתם על

המשך קריאה »