שיפוץ מגופי מילוי למאגרי מים

שיפוץ מגופי מילוי למאגרי מים

מאגרי מים הם בדרך כלל משהו מאד חשוב, בין אם לבניין פרטי ובין אם למקום ציבורי כמו בריכה, מפעל או שטח חקלאי. מאגרי מים אלו קריטיים, לדוגמה, לעבודה תקינה של מערכת המים בבניין – אם יש דיירים רבים שעובדים עם מים או מפעילים את הזרם בבית במקביל, או שאם יש תקלה כלשהי באחת ממשאבות הבית וזה מיצר לחץ הן במים והן בביוב, שיפוץ מגופי מילוי למאגרי מים זה מה שאתם צריכים.

מה זה מגופים בעצם

לפני שנגיע להליך שיפוץ מגופי מילוי למאגרי מים בוודאי תשאלו את עצמכם, מה זה מגופים. ובכל – כל מערכת של שאיבת מים זקוקה למגופים כדי לתפקד. מטרת המגוף, בעצם, הוא לשלוט כמה מים נכנסים ויוצאים מהמשאבה, בעצם מעין שסתום שיש לו הגדרות מאד ברורות. המטרה היא בעצם לייצר אינטרוולים נורמליים והגיוניים למים או לביוב. המגופים מגיעים בהתאמה למשאבה, כלומר בגודל, הספק או יכולות סינון של מוצקים מנוזלים. פעמים רבות, בגלל תפקידו התדיר והחשוב, מגופים זקוקים לשיפוץ. מה עושים? פונים לחברה מקצועית כדי שתעשה בעבורכם שיפוץ מגופי מילוי למאגרי מים.

שיפוץ מגופי מילוי למאגרי מים

איזה סוגי מגופים יש – ואיזה פתרונות יש לקלקול שלהם

מגוף פרפר הוא אולי הפופולארי ביותר, הוא מתאים גם למכל מים ביתי / בניין פרטי וגם לתעשייתי, ולכן הוא אולי המקובל ביותר. כדי לתקן אותו צריך להחליף את החלק בחדש, זו הדרך הפשוטה ביותר לתקן אותו. הוא בעצם מגן על המכל מפני פיצוץ, ולכן חשוב שיהיה חזק, לא שחוק וחדש. כשמדובר במערכת גדולה מאד, שיש בה הרבה מכלים או כלי אגירת מים – יש בקר אוטומטי שיכול לנתב את המגופים של עד 16-18 מכלים במקביל. כאן נדרשת התאמה, בקרה ותיקון של איש מקצוע.

לרוב, אם יש לכם כזו כמות של משאבות מים ויש אופרציה שלמה, סביר להניח שיש לכם גם איש אחזקה. בכל מקרה חשוב לעשות בדיקה תקופתית, וחשוב מאד להביא בעל מקצוע ברמה גבוהה, שגם מעניק אחריות, ורצוי בתחת פוליסת ביטוח של שנתיים לפחות. שיפוץ מגופי מילוי למאגרי מים הוא עבודה לאנשי מקצוע מורשים ומנוסים בלבד.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »