הטעויות שעושים עם מכונת הכביסה

הטעויות שעושים עם מכונת הכביסה

לא משנה כמה אתם יודעים לכבס כביסה טוב, עדיין, ישנם טעויות שקורות כמעט לכולם. לפחות בשנים הראשונות בהם אתם מכבסים את הכביסה בעצמכם. טעויות אלו גורמות נזק לבגדים, לצורתם ולצבע הטבעי שלהם

הטעויות שעושים עם מכונת הכביסה

בעת כיבוס הבגדים, ככל שתמיינו יותר את הכביסה שלכם, הבגדים שלכם יהיו רעננים יותר. הפרידו בגדים מלוכלכים מאוד או בוציים, מלבד חתיכות שנדבקו קלות בבגד, ובדים כבדים או שוחקים כמו ג'ינסים וכאלה עדינים יותר.

(בכיבוס ג'ינס, הוציאו החוצה את הצד הפנימי שלו, שטפו במים קרים במחזור עדין וייבש ובטמפרטורה נמוכה, כדי למנוע דהייה).

כדי למנוע פיתול של סדינים, יש לשטוף כל סט בנפרד במקום את כל הסדינים בבת אחת, וכן לכלול פריטים קטנים יותר במכונה, כמו תחתונים באותו הצבע של הסדינים.

איך לכבס בצורה נכונה יותר?

תאמינו או לא, אך יש דרך נכונה ולא נכונה, באופן שבו אתם ממלאים את מכונת הכביסה בבגדים, ראו דוגמא באתר הזה. מומחי כיבוס אומרים, שכדי שהבגדים יפיצו ריח נעים לאורך זמן, עליכם להכניס קודם את הכביסה, ואז הוסיפו מים, ולבסוף הוסיפו סבון.

וודאו גם שאתם משתמשים בחומר ניקוי כביסה בטוח והימנע מחומרי הכביסה הגרועים ביותר .

עם זאת, אם אתם משתמשים באקונומיקה, הוסיפו תחילה מים, אחר כך את הבגדים ואז את הסבון. וודאו שאתה בודקים את התגים שעל הבגדים, ועוקבים אחר הוראות אופן הכביסה, הרשומות על הבגדים.

למה כדאי לייבש את הכביסה בחוץ?

אם יש לכם זמן לייבש את הכביסה באוויר, עשו זאת. לא רק שאתם תחסכו באנרגיה (הקליקו למידע), בכך שאתם לא מפעילים את המייבש, אלא הבגדים יצאו טובים יותר ונמתחים, כמו שהיו לפני הכניסה שלהם למכונת הכביסה.

כמו במכנסי יוגה, אנו נרצה לשמור על צורתם. אם כבר אתם כן מייבשים במכונה, וודאו שאתם לא מעמיסים יותר מידי על המכונה. דבר זה יוצר קמטים בבגדים ובנוסף גם מכווץ אותם. לכן, עם קצת מאמץ, תלו את הבגדים בחוץ והימנעו מבעיות אחרות שמכונת המייבש מביאה על הבגדים.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »