מיגון בליסטי

מיגון בליסטי – להגן על חייכם

מיגון בליסטי

מיגון בליסטי הוא מיגון טפט שניתן להניח בכל דלת, בכל חלון ובכל קיר, בכל מקום שזקוקים בו להגנה. מיגון בליסטי מגן עליכם כשאתם בתוך מבנה. בין אם מדובר בבית שלכם, בין אם במשרד שאותו אתם מנהלים ובכל חלל שיש בו צורך בהגנה. מי שזקוק למיגון בליסטי צריך לבחור מיגון איכותי המקפיד על התקנים המחמירים ביותר כי על ההגנה שלכם אסור להתפשר.

 

מיגון באזורי מתיחות

כשאתם גרים באזורים סואנים בעלי רמת מתיחות בטיחותית גבוהה אתם ללא ספק אוטומטית זקוקים ודורשים הגנה. ברוב המקומות שיש בהם ירי של קסאמים שיוצרים הדף יש הגנה בכל בית ובית, כך אם תבקרו למשל בעיר בשדרות תוכלו לראות שאין בית אחד שלא בנו בו חדר הגנה ולא התקינו בו מיגון נדרש, אך במקומות אחרים אתם ודאי נדרשים להגן על עצמכם, וכדי להקדים תרופה למכה, מוטב לבחור מיגון בליסטי אחרי ייעוץ של מומחים שיגיעו לביתכם ויתקינו את ההגנה הטובה ביותר עבורכם. במילים אחרות – אל תתפשרו על איכות ההגנה ואל תבחרו הגנה על פי המחיר הזול ביותר שיוצע לכם.

מיגון בתוך ביתכם

אם הסתבכתם עם החוק, אם הסתבכתם עם האנשים הלא נכונים, אתם מרגישים חרדה קיומית ורוצים להבטיח שלפחות בתוך ביתכם תרגישו מוגנים, זה הזמן להתקין מיגון בליסטי. את המיגון יתקינו אנשי מקצוע בלבד כדי להבטיח שימוש נכון ללא חשש.

מיגון בליסטי לחלונות, לקירות ולדלתות

מיגון בליסטי כולל חלונות בעלי זכוכית עמידה ועבה נגד ירי, הדף ופריצה; קירות בליסטיים המספקים הגנה נגד ירי, הדף ופריצה. מערכות המיגון על הקירות מותקנות בקירות קיימים להגנה מקסימלית במבנה; דלתות בליסטיות העשויות לוחות פלדה להגנה מפני ירי, הדף ופריצה. הלוחות יכולים להתקבל בצבעים שונים לבחירתכם.

לסיכום, המיגון צריך להתבצע אחרי ייעוץ של אנשי מקצוע. אל תתפשרו על פחות מכך. חברת ג.ג. מערכות מיגון תספק לכם את המיגון הטוב לבחירתכם ועל פי הצרכים שלכם. החברה שמה לעצמה למטרה להעניק הגנה בכל מקום נדרש בארץ ולשביעות רצונכם תוך הקפדה על התקנים המחמירים ביותר.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תיווך במודיעין

תיווך במודיעין

ההחלטה על דירה למכירה או להשכרה זהו זה! מגיע לכם מזל טוב! החלטתם לרכוש דירה או לשכור חדשה. כעת עומדות בפניכם אופציות שונות: לדדות ברגליכם

המשך קריאה »