אבן שיש

מה עדיף? שיש אבן קיסר או שיש גרניט למטבח?

בבחירת שיש למטבח עומדות בפניכם כמה אפשרויות: תוכלו לבחור שיש אבן קיסר או שיש גרניט. לכל אחד מהסוגים הללו יש יתרונות וחסרונות, ושניהם פופולריים מאוד במטבח הישראלי. חשוב להבין קודם כל שלא משנה איזה שיש תבחרו מבין שניהם – אתם תהנו משיש יפה ואסתטי שיוסיף למראה העיצובי הכולל של המטבח שלכם. 

מחפשים חברת שיש אמינה? בקרו באתר >>>

יתרונות שיש אבן קיסר

אחד היתרונות הבולטים של שיש אבן קיסר הוא במגוון הרחב של הטקסטורות שניתן לבחור, גם בצבעים ובמרקמים – ולכן שיש אבן קיסר אידיאלי עבור התאמה לעיצובים ספציפיים כמו גם עבור אלו שרוצים צבע או מרקם מאוד ספציפי במטבח. שיש אבן קיסר משלב בתוכו את אבן הקוורץ והוא סינתטי, וזו הסיבה שניתן להנות ממנו במגוון רחב של סגנונות.

יתרון נוסף הוא העמידות שלו בפני שברים וסדקים. סיכוי קלוש שיופיעו שריטות או חבלות למיניהן על גבי השיש. מדובר בשיש שימושי שיחזיק לאורך זמן, אך החיסרון היחיד הוא שיש אבן קיסר לא עמיד בפני חום, ולכן לא תוכלו להניח סירים חמים או קעריות מרק חמות עליו.

יתרונות שיש גרניט 

שיש גרניט, או בשמו המלא שיש גרניט פורצלן, הוא שיש טבעי ולא סינתטי, ועמיד. השיש מתאים לאלו שמבשלים או אופים ולכן נוהגים להניח על גבי השיש סירים או פלטות חמות. 

לסיכום, חשוב לקחת בחשבון ששיש גרניט פורצלן הוא שיש שניתן להנות ממנו יותר בעת הבישול משום שניתן להניח עליו סירים חמים בל שום בעיה, מה שלא תוכלו לעשות בשיש אבן קיסר. רק מה שכן  – שיש גרניט הוא שביר יחסית. שיש אבן קיסר לעומת זאת הוא חסין ועמיד כמעט באופן טוטאלי לשברים.  

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »