מקלחונים

מה חשוב לדעת לפני שמתקינים מקלחונים

אנשים רבים בשנים האחרונות בוחרים להתקין מקלחונים בחדרי האמבטיה שלהם. מדובר למעשה על אחת הבחירות הטובות והמשתלמות ביותר, היות ועלותו של מקלחון הרבה יותר משתלמת מאשר עלותה של אמבטיה גדולה ויקרה. מעבר לכך, מקלחון לא זקוק למקום רב, וניתן להתקין אותו בכל חדר אמבטיה, אפילו בקטן ביותר. עם זאת, חשוב לקחת מראש מידות כדי להבין כמה מקום פנוי יש לכם, ולא לשכוח לקחת בחשבון את הדלתות של המקלחון. ניתן היום למצוא סוגי מקלחונים שונים, חלקם בעלי דלתות הזזה, בעוד אחרים מכילים דלתות שנפתחות פנימה או החוצה. במידה ובוחרים במקלחון שהדלתות שלו נפתחות החוצה, יש צורך לחשב מראש את המקום שיידרש לצורך כך.

מספר נקודות שמומלץ לקחת בחשבון לפני שמתקינים מקלחונים

מעבר לעניין הגודל, ישנם גורמים נוספים שמומלץ לקחת בחשבון בטרם ההתקנה. למשל, חשוב להתחשב בתחום העיצובי של החדר. רוב האנשים מעדיפים לחיות בבית מעוצב בצורה הרמונית, לכן חשוב לקחת בחשבון את צורת המקלחון וסגנון העיצוב שלו. ניתן למשל למצוא היום מקלחונים בצורות עגולות, מרובעות, משולשות וכדומה. כך שאם למשל קיים אלמנט של משולשים בעיצוב האמבטיה שלכם, מקלחון בצורת משולש יוכל להשתלב שם בצורה מושלמת. ניתן למשל להתקין קרמיקה עם ציורי משולשים, לבחור בשטיחון עם הדפסי משולשים וכדומה.

נקודה חשובה נוספת היא להקפיד על עניין הבטיחות. חשוב לרכוש אך ורק מקלחונים פינתיים בעלי תו תקן ישראלי, היות והדבר מבטיח לכם שקט נפשי ובטיחות מקסימלית. מקלחונים שאינם עומדים בתווי התקן הרלוונטיים, עלולים להוות סכנה ממשית. למשל, במידה ודלתות המקלחון לא עשויות מזכוכיות מחוסמת, הן עלולות להישבר ולהתנפץ לרסיסים. רסיסי הזכוכיות עלולים לחדור לכפות הרגליים למשל, וליצור פציעה לא נעימה במיוחד. לעומת זאת, דלתות העשויות מזכוכית מחוסמת לא יתנפצו בכזאת קלות, וגם אם כן – הן בנויות בצורה כזאת, שמבטיחה שהרסיסים לא יהיו חדים ולא יוכלו לגרום לפציעה.

לסיכום, לפני שמתקינים מקלחונים חדשים בדירה שלכם, ישנם מספר פרמטרים שמומלץ לקחת בחשבון. חשוב למשל להבין מהו גודל המקלחון שדרוש לכם, באיזה צורה ובאיזה עיצוב. חשוב שהמקלחון עצמו יהיה איכותי וההתקנה מקצועית כמו שמציעים באתר https://bathline.co.il/.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »