עובש בקיר

בתקרה יש עובש? בדקתם אם יש נזילה מהשכן?

לפעמים למצוא את המקור של העובש, זה כמו למצוא חור של מחילת עכברים. יכול להיות שניסיתם כל מיני תכשירים שהיו אמורים לעזור, אבל כמו בקסם, העובש חוזר שוב ושוב.

אולי אפילו עשיתם בדיקה מקיפה לצנרת, אבל בעל המקצוע לא הצליח למצוא את מקור הבעיה. והנה אתם, אחרי כמה ניסיונות כושלים עומדים מול קיר שהולך ומשחיר או מצהיב במקרה הפחות גרוע. 

אז האם הפתרון הוא לשבור את הקיר? כנראה שלא. אז מה כן אפשר לעשות? המשיכו לקרוא כדי לדעת. 

פתרונות לעובש מסתורי:

עובש מסתורי הוא עובש שלא ברור מה המקור שלו. כל השיקויים, המשחות, האיומים לא הועילו. העובש החליט להיות דייר בבית שלכם בלי לשלם שכירות והוא מתפשט להנאתו, תוך כדי שהוא אוכל את הקירות בהנאה. 

חשוב לדעת שהעובש בקיר הוא לא רק מטרד אסתטי שפוגע בשלוות הנפש ובבית היפה שלכם, אלא גם ובעיקר סכנה בריאותית. חדר עם עובש בתקרה מסוכן לנשימה בעיקר בקרב אוכלוסיות כמו ילדים קטנים, תינוקות, זקנים ומבוגרים. 

לכן, אם יש לכם תינוקות בבית או לחלופין מבוגרים, כדאי לדאוג לסלק את המטרד כמה שיותר מהר. השאלה היא איך תעשו את זה אם אתם לא ממש יודעים מה המקור של העובש?

וכאן התשובה המפתיעה. לא תמיד הבעיה של העובש מתחילה בבית שלכם. כידוע, צנרת הבניין בנויה ככה שהיא עוברת דרך כל השכנים ומתפצלת בכל קומה לדירות השונות, לכן, יכול להיות שהבעיה מתחילה הרבה לפני הדירה שלכם. 

כאשר יש נזילה באחד הדירות שמעליכם, המים נוזלים ויכולים למצוא חלל שבו הם מצטברים, שם הם נצברים, יוצרים לחץ ואז עובש באזורים שונים אצלכם בבית. 

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »