מיטות מעוצבות בעיצוב סקנדינבי

מיטות מעוצבות בעיצוב סקנדינבי – מדוע משלם לקנות אותן?

כשאנחנו חושבים על מיטות לבית, בדרך כלל המנעד עליו אנחנו חושבים נע בין מיטות גדולות, כבדות, עמוסות, כפי שהיה נהוג לקנות במשך עשרות שנים, לבין מיטות מינימליסטיות, כאלה שכוללות אך ורק בסיס עץ עליו מניחים מזרון והנה לנו מיטה.

לא מעט צעירים ומבוגרים בוחרים היום באחת מן האופציות האלה, כאשר גם מבוגרים רבים מעדיפים לחסוך בעלויות, לחסוך זמן בתחזוקה, ומסתפקים בבסיס עץ חזק ואיכותי ולא יותר מזה.

אך עם הזמן, כפי שאנחנו יכולים להניח, אפשר למצוא דוגמאות קצת יותר מגוונות, כאשר לא פעם אפשר למצוא שילובים שבין מיטות מעוצבות כמו מיטות זוגיות עם ראש מרופד לבין מיטות מינימליסטיות. הרי, אותו בסיס עץ לבדו, איננו מספק שום אלמנט עיצובי לחדר השינה, אף על פי שהוא מאוד נוח וזמין, לעיתים הוא יוצר תחושה שהחדר ריק, עירום. מצד שני, אותן מיטות גדולות וכבדות, הן גם יקרות, גם לא יעילות בהכרח, וכן תופסות הרבה מאוד מקום.

הפתרון האידיאלי היא מיטה בעיצוב סקנדינבי. מדובר על מיטה שמשלבת במובנים מסוימים בין השניים. מצד אחד, היא מספקת מיטה מינימליסטית, לא מדובר במבנה גדול. יש לה בסיס למזרן, לעיתים יש לה גם ראש מיטה קטן וכן אזור שתוחם את המיטה בחלק האחורי שלה, אך הכל מינימליסטי מאוד. מצד שני, יש למיטה עיצוב, כלומר, היא מגיעה בצבעים שונים, עם אלמנטים ייחודיים.

מדוע משתלם לקנות מיטה כזו

התשובה לכך היא מאוד פשוטה, זו מיטה שעונה על כל הצרכים שלנו, ויכולה להתאים לכל אחד. זו מיטה שיכולה להתאים גם לצעירים שמחפשים משהו פשוט, משהו שלא תופס את כל החדר ולא משתלט עליו מבחינת השטח או העיצוב, ומצד שני, זו מיטה שיכולה להתאים גם למבוגרים שמחפשים מיטה עם עיצוב, מיטה עם נוכחות, עם אופי. הרי בסיס עץ לבד איננו יכול להספיק, כפי שהבנו כבר.

 

לשמחתנו, אנחנו יכולים למצוא אינספור דוגמאות של מיטות בסגנון סקנדינבי. כל מה שעלינו לעשות, זה לבחון את הדוגמאות השונות ולבחור את מה שמתאים לנו ולעיצוב חדר השינה שלנו.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »