חיפוי אבן

חיפוי אבן

חיפוי אבן הוא אחד הטרנדים הבולטים בעיצוב בתים בשנים האחרונות. המראה הטבעי של האבן הקלאסית בתצורות השונות שלה, יוצר בתים בנראות מדהימה ומעוררת השתאות. אפשר לבצע חיפוי אבן בכל קירות הבית, אך יש לוודא שקיימת התאמה לקיר הבנוי ולעובדה שיש קירות נורמטיביים ויש קירות שהם של חדרים רטובים כמו חדרי האמבטיה והמטבח.

ביצוע של חיפוי אבן 

חיפויי אבן אפשר לרכוש בגדלים שונים, באופציות רבות של צבעים ובטקסטורות מעניינות ביותר, אשר מעניקות לאבן נוכחות משמעותית ביותר בכל מקום שבו היא מותקנת. 

חיפויי הקיר הם דקורטיביים והופכים את החלל ליוקרתי ומאד אלגנטי. אם מדובר בסלון, הוא בהחלט דומה לבית מלון, או למקום סולידי אחר בזכות החיפוי הייחודי. 

סגנונות עיצוביים 

מגוון חיפויי האבן משויכים לסגנונות השונים כמו מודרניים, כפריים ואחרים ומעצב הפנים נצמד לקו העיצובי של הבית. זאת  כדי לקבל החלטה על חיפוי האבן המתאים ביותר וכך הוא יוצר הרמוניה נפלאה יחד וישדר את הנראות הרצויה של המראה האלגנטי והקווים הנקיים שמאפיינים את הבית.

בהתאם לכך בוחרים את הצבעוניות, אם כדאי לבחור באחד מהגוונים האפורים, מתוך הספקטרום של הגוונים החומים, או לחלופין לבחור בצבע הלבן ליצירת מקום צח ומבריק. הסטנדרטים שיוצר חיפוי האבן הם גבוהים מאד וזו הסיבה שבעלי נכסים רבים מתעקשים לבצע חיפוי אבן על כל הקירות הפנימיים בבית, או על חלק מהם.

> בדקו באתר מילסטון אבנים לחיפוי פנים

ניקיון של חיפוי האבן 

נושא הניקיון הוא נושא אקוטי ולכן יש לגבש חשיבה על כך בטרם בוחרים את חיפוי האבן. לא כולם מתאימים למקום שקיימת סבירות ללכלוך שהוא לא אבק, זה קורה במטבח או בחדרי הרחצה ולכן הדגמים עבורם שונים מהדגמים שמתאימים לכל הקירות האחרים של הבית.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »