שקועי תקרה – מדוע משתלם לנו להשתמש בפריט זה?

בשנים האחרונות אנחנו יכולים למצוא יותר ויותר מבנים, חללים, אשר מותקנים בהם נורות שקועי תקרה, במקום נורות רגילות. הכוונה היא לנורות אשר נמצאים בגובה התקרה, באמצעות בית מנורה אשר מותקן בתוך התקרה עצמה. בצורה כזו המנורות אינן בולטות כפי חוץ. 

גישה זו מאוד פופולארית לעיצוב, בין אם זה במבני מגורים ובין אם זה במבנים אחרים. מדובר על גישת עיצוב מודרנית אשר מאפשרת לנו ליהנות מאפשרות לעצב את המקום בצורה הרבה יותר נקייה וחלקה. כך אנחנו שומרים על תקרה חלקה לכאורה ולא משתמשים באלמנטים אשר יוצרים "נפח" בתקרה. זה מאוד נעים לעין, ובמובנים מסוימים זה גם פרקטי מאחר וזה מאפשר לנו להרכיב את הנורות בצורה הרבה יותר פשוטה וחלקה. 

התקנת נורות שקועי תקרה היא דבר אידיאלי עבור מי שמחפש סגנון עיצוב יוצא דופן, מיוחד ומרשים. סגנון זה יכול להתאים למבנים רבים, הן מבני מגורים, חנויות, משרדים ועסקים אחרים. אפשר כמובן לשלב בין סגנון זה לסגנונות אחרים במבנה, בהם הנורות יורדים כלפי מטה. 

איך מבצעים את זה? 

בשביל להתקין שקועי תקרה, נהוג הרבה פעמים להתקין תקרה נמוכה. לא פעם משתמשים בנישות גבס לשם כך. מתקינים נישת גבס במקום מסוים ואז יוצרים מיקום מיוחד בשביל להתקין את הנורות, כך אנחנו יכולים להתקין אותן בצורה אפקטיבית ונעימה לעין. 

חשוב לומר, אנחנו יכולים לבחור איזה נורות להתקין במקרה כזה, אך יחד עם זאת לרוב מדובר בספוטים מסוגים וגדלים שונים. על כן, אנחנו נבחר את הנורות המתאימות לנו על פי העיצוב והסגנון בהתאם לאופי המקום ובהתאם לצרכים וליכולות שלנו. כך אנחנו נוכל לבחור את מה שנראה לנו מתאים למקום. 

 

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »