עיצוב פנים למשרד

עיצוב פנים למשרד – טיפים חשובים

המשרד הוא הלב הפועם של העסק ברוב המקרים ועל כן החשיבות הגדולה של עיצובו הנכון של המשרד. כשאנו מדברים על עיצוב נכון אני מדברים לא רק על קדמת הטכנולוגיה אלא גם על צבעים מתאימים, מיתוג, הרחבת החלל, יצירת תחושה נעימה לעבוד בו ועוד. על החלל להיות מתוכנן היטב שגם יתאים לעובדים שלכם ויספק להם שטח עבודה נוח למצות את מלוא יכולתם המקצועית ומצד שני גם להציג את חזון העסק.

לקוחות מבקרים אצלכם במשרד?

ישנם משרדים שאליהם נכנסים רק עובדי החברה. גם במקרה כזה חשוב לשלב עיצובים מיוחדים ומיתוג נכון של העסק וזאת כדי לעטוף את העובדים בסביבת עבודה מקצועית, נעימה וכזו שהם יבינו היכן הם נמצאים ואת מי הם מייצגים. בסופו של דבר גם המסרים המוטמעים מדי יום אצל העובדים שלכם עוברים מפה לאוזן לאנשים נוספים. במידה ואתם מארחים גם לקוחות במשרד שלכם אז חשיבות עיצוב פנים למשרדים עולה בכמה דרגות. במקרה כזה כדאי כבר לפנות למעצב פנים מקצועי.

חדשות טכנולוגית שכדאי לקחת בחשבון:

בהתאם לגודל המשרד שלכם כמובן כך גם תשקיעו בעיצוב שלו, בריהוט, בציוד, במכשור ובכל דבר בעצם. ישנם פריטים טכנולוגיים אשר יכולים לשדרג משמעותית את השהייה שלכם ושל העובדים שלכם במשרד, כמו גם לשמור על סביבת עבודה נקייה ואוויר נקי. חברות הייטק דוגלות בקדמה הטכנולוגית כי בזה הן מתעסקות לרווחתן ועל כן גם המשרדים שלהן לרוב יהיו מעוצבים בהתאם.

צבעים ומיתוג:

לבסוף יהיה עליכם לקחת בחשבון שצבעי המשרד צריכים להתאים לצבעי העסק, ללוגו העסק ולמה שהעסק רוצה לייצג. אתם בוודאי יודעים שצבעים מייצרים אצל אנשים תחושות ורגשות ועל כן אם אתם מארחים אנשים אצלכם במשרד אתם רוצים להימנע למשל מחדר פגישות מלא בצבע שחור או אדום למשל. ישנם משרדים הדוגלים בצבעים שקטים ורגועים המשרים עבודה נעימה, רוגע ונחת ואילו צבעים אחרים, כהים יותר, המשרדים אווירה אנרגטית, מוטיבציה, רצון לעשייה ולעתים אף גובל בחוסר נוחות או ילדותיות ולכן כדאי להיזהר ולבצע את השילובים הנכונים בהתאם למעצב פנים מנוסה כמו יובל הלל שישמח לייעץ לכם לגבי עיצוב המשרד שלכם.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »