כורסת עור

כורסת עור – יתרונות וחסרונות

לקוחות רבים מעדיפים לרכוש כורסת עור לאור איכותה הגבוהה ואילו אחרים יעדיפו תמיד ריפוד של בד איכותי.

כורסת עור יתרונות 

העור הוא חומר איכותי ביותר ולכן יכול להישאר על הכורסה לפרק זמן ארוך מאד. קיימים סוגים רבים של עור ולכן יש לבחון באופן מוקפד מהו סוג העור שהכורסה תרופד בו, כדי לוודא שמדובר בסוג איכותי. הסיבה לכך שיש גם כיסוי שהוא דמוי עור שאיכותו פחותה בכמה דרגות מהעור האמיתי ובנוסף לכך גם מחירו נמוך באופן משמעותי. לכן בעת הזמנת הכורסה יש לוודא שהסחורה שמתקבלת תואמת את ההזמנה באופן מושלם.

העור הוא חומר חזק ביותר ואם מרפדים אותו באופן ראוי, הוא יכול לשרת את בני הבית לאורך שנים רבות גם אם יש חיות מחמד בבית.

הטמפרטורה של העור נותרת בעינה בדרך כלל גם בחורף וגם בקיץ ונעים מאד לשבת על העור ולא מרגישים בשינוי של מידות החום והנוחות היא מרבית.

כורסת עור חסרונות

אם מדובר בעור שאינו בטיב מעולה או דמוי עור, כל מי שיושב על הכורסה ובמיוחד בימי הקיץ שבהם מזיעים, נדבק לכורסה וזו תחושה לא נעימה ואפילו לפעמים כואבת כשרוצים לקום מהכורסה.

לעיתים קרובות מניחים על כורסת העור כיסוי, כדי שהישיבה תהיה נוחה יותר אך פעולה זו יוצרת מצב שלא רואים את יופייה של הכורסה כך שדבר זה מפחית מיופיו של הסלון המעוצב.

רכישת כורסה מעור

אף על פי שלעור יש גם חסרונות, לקוחות שאוהבים מוצרים המרופדים בעור, לא יוותרו על כך ולא יעברו לרכוש כורסה עם כיסוי מבד. גם כשהכורסה תתבלה, הם ירכשו כורסת טלוויזיה מעור חדשה, בגוון זהה או בגוון טרנדי אופנתי חדש. 

 

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
תמציות להפצת ריח

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »