שטיח לילדים

איך להנעים לילדיכם את השהיה בחדר

הריהוט בחדר הילדים הוא זה שגורם לו להיות נעים וחמים ולכן חשוב מאוד לבחור אותו בצורה מושכלת וחכמה. עם זאת, כדאי לזכור, כי לא רק העיצוב הוא העיקר. חשוב לשתף את הילד בהתלבטויות וכמובן גם בהחלטות על מנת שירגיש חיבור לחדר שלו וירצה לשהות בו כמה שיותר.

אז איך גורמים לחדר ילדים להיות כייפי ונעים?

חדר הילדים, כשמו כן הוא – שייך לילדים. ולכן, חשוב מאוד שהילדים יהיו שותפים בכל החלטה שתתקבל לגבי החדר שלהם. קחו אותם לחנות הרהיטים, התייעצו איתם לגבי העיצוב שנראה לכם הכי מתאים, תנו להם לבחור את הצבעים והעיקר – שירגישו שותפים לבחירה. בצורה כזו, הם יתחברו לחדרם ויאהבו אותו יותר משאר החדרים בבית.

רפדו את רצפת החדר בשטיחים

ילדים, משחקים במרבית הזמן על הרצפה. אחת הדרכים להנעים את זמן המשחק על הרצפה הוא באמצעות שטיח. כיום, קיים מגוון גדול של שטיחים לילדים שמעוצבים בצורה ילדותית וקלילה. ניתן למצוא שטיחים לחדרי לילדים בעלי הדפס של כבישים ומכוניות, עם הדפסי חיות או סתם הדפסים ילדותיים חמודים. רוב השטיחים אינם מיועדים רק ליופי, אלא מיוצרים מחומרים מבודדים ובחורף יכולים הילדים לשחק על הרצפה מבלי לחשוש שמא הם יתקררו.

פתרונות אחסון מותאמים לילדים

כל ילד באשר הוא מעוניין שתהיה לו פינה אישית לשים שם את חפציו מבלי לחשוש שאי מי מבני הבית יחמוד אותם לעצמו. כאשר מדובר בחדר ילדים שמיועד ליותר מילד אחד, חשוב מאוד שתשימו לב כי לכל ילד יש מגירה, מדף או ארונית שאינם משותפים לעוד אחים. כמו כן, חשוב שליחידות האחסון תהיה גישה נוחה לילדים. שיוכלו להוציא משחקים בעצמם, למצוא את פריטי הלבוש שלהם בקלות וכדומה.

אפשרו להם לגדול בכיף!

חדר ילדים צריך להיות כזה שהילדים יוכלו לפרוק בו את כל האנרגיות שלהם מבלי שתחששו שמא רהיט כלשהו ייהרס. על מנת שזה יקרה, חשוב שתבחרו ברהיטים עמידים בפני שריטות אצל אורו עיצוב הבית, לכו על גופי תאורה צמודי תקרה ולא כאלה שמשתלשלים ועלולים להתנפץ, בחרו ווילונות ומצעים שניתן לכבס ובקיצור, עשו הכול כדי שהילדים ירגישו חופשיים בחדרם!

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »