מחסן ביתי

כמה עולה מחסן ביתי?

מחסן ביתי יכול לשמש אותנו לאחסון של הרבה מאוד סוגים של ציוד, החל מאופניים וצעצועים ישנים של הילדים, דרך פריטים שונים שאספנו לאורך השנים וחבל לנו לזרוק ועד כלי עבודה וגינון החיוניים לתפעול השוטף של הבית והטיפול בגינה. ישנם סוגים רבים ושונים של מחסנים ביתיים, חלקם מוכנים להרכבה מהירה ואחרים המצריכים בנייה של אנשי מקצוע מנוסים.

מה העלות של מחסן ביתי? איזה מחסן אנחנו צריכים? ואיזה מדפים למחסן ביתי הכי יתאימו לכם על כך ועוד נענה ב3 הדקות הקרובות >

איזה מחסן אנחנו צריכים ולאיזה צורך?

ראשית אנו רוצים לתכנן איזה מחסן אנחנו רוצים או צריכים בגינה שלנו ולאיזה שימוש. אם מדובר במחסן כלים, הכוללים גם כלי עבודה וכלי גינון חשמליים למשל הרי שאנחנו רוצים מחסן שאינו מחסן פלסטיק או פח כיוון שהחום יחדור בחודשי הקיץ אל המחסן ויהרוס את הכלים. חשבו על כמות הדברים שאתם רוצים להכניס, המקום שזה תופס בגינה וכיצד הוא אמור להשתלב בעיצוב הגינה שלכם.

האם ניתן להסתפק במחסן מוכן או שנרצה לבנות מחסן בהתאמה אישית?

כעת החליטו האם תרצו ללכת אל חנות מוצרים לבית (יש מגוון חנויות שכאלה ואף רשתות עם סניפים בפריסה ארצית)
ולרכוש מידוף למחסן מוכן או אם תרצו להזמין מחסן בהתאמה אישית. מחסן מוכן יהיה בדרך כלל מפלסטיק או חומר פשוט אחר, הוראות הרכבה פשוטות שעם זוג ידיים טובות תוכלו להרכיב את המחסן בעצמכם. לרוב המחסנים הללו יהיו בגודל קטן עד בינוני. מחסנים גדולים יותר או מחומרי גלם איכותיים יותר יצריכו הזמנה בהתאמה אישית.

כמה זה עשוי לעלות לנו?

עלות של מחסן מוכן מפלסטיק או דמוי עץ יכול לעלות לנו בין כמה מאות שקלים ל-3000 שקלים תלוי בסוג המחסן ובגודל שלו. מחסן שנבנה בהתאמה אישית לצרכים שלכם גם כן יכול לעלות כמה אלפי שקלים אך עשוי להיות מעוצב ואטרקטיבי יותר, חזק ועמיד בפני מזג האוויר, שומר על הכלים והחפצים שאתם מאחסנים בו ועוד.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »

תקשורת בזוגיות

תקשורת היא החלק החשוב ביותר בזוגיות. חיוני להבין כיצד לתקשר בצורה יעילה עם בן הזוג. במאמר זה נחקור את סגנונות התקשורת במערכות יחסים והשפעתם על

המשך קריאה »