מוצרי בית חכם

מוצרי בית חכם שיגרמו לשכנים שלכם לקנא!

בית חכם הוא בית שמשתמש במכשירים המחוברים לאינטרנט כדי לאפשר ניטור וניהול מרחוק של מכשירים ומערכות, כמו תאורה וחימום. מוצרים רבים וחדשים קיימים עבור בתים חכמים ומכיוון שכך, תצטרכו למצוא את השווים ביותר.

> קראו גם על בחירת מנועים לשער חשמלי

מוצרי בית חכם שיגרמו לשכנים שלכם לקנא!

טכנולוגיית בית חכם, המכונה לעתים קרובות גם אוטומציה ביתית או דומוטיקה (מה – "דומוס" הלטיני שפירושו בית), מספקת לבעלי בתים ביטחון, נוחות ויעילות אנרגטית, בכך שהיא מאפשרת להם לשלוט במכשירים חכמים, לעיתים קרובות על ידי אפליקציית בית חכם שנמצא עליהם כמו סמארטפון או מכשיר אחר ברשת.

חלק ממערכות אלו ומכשירים אחרים של בית חכם, פועלים לעתים קרובות יחד, וחולקים בינם לבין עצמם נתוני שימוש צרכניים, ומבצעים אוטומציה של פעולות בהתבסס על העדפות בעלי הבית.

מקורו של הבית החכם

עם שחרורו של ה- X10 משנת 1975, פרוטוקול תקשורת לאוטומציה ביתית, התעורר לחיים התנהלות הבתים החכמים. X10 שולח התפרצויות של מידע דיגיטלי על 120 קילו הרץ (RF) על החיווט החשמלי הקיים של הבית אל שקעים ומתגים הניתנים לתכנות.

אותות אלה מעבירים פקודות אל מוצרי בית חכם שבבית, ושולחות בקרה כיצד ומתי פועלים המכשירים. משדר כזה יכול, למשל, לשלוח איתות לאורך החיווט החשמלי של הבית, ולהודיע ​​למכשיר להידלק בזמן מסוים.

מוצרי בית חכם ב – 2020

עזר פופולארי חדש הקיים עבור התקני בתים חכמים ב – 2020 הם הרמקולים החכמים עם מקור אקו מדויק הכולל צג דיגיטלי, שהפכו למפורסמים מאוד ישר עם צאתם לשוק.

ובכן, ההבדלים העיקריים בין רמקולים רגילים לאלו החכמים, מסתכמים בעיקר בגודל החומרה, במחיר ובאיכות השמע. אם אינך זקוק למוזיקה רבה מהמוזיקה שלך, וטוב לך עם איכות שמע מעט נמוכה יותר, אתה יכול לחסוך כסף ולרכוש רמקולים חכמים בגוף רמקול חכם אך קטן יותר.

לגבי המחיר, הוא כמובן משתנה ממקום למקום אך בחיפוש קטן ברשת, וודאי שתוכלו למצוא את הסגנון והצבע המתאימים לכם ואף את המחיר, אותו תסכימו לשלם בעבורו. מכיוון שרמקולים טובים תמיד כדאי שיהיו בבית, הרי שזו בחירה מומלצת ביותר.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »

תקשורת בזוגיות

תקשורת היא החלק החשוב ביותר בזוגיות. חיוני להבין כיצד לתקשר בצורה יעילה עם בן הזוג. במאמר זה נחקור את סגנונות התקשורת במערכות יחסים והשפעתם על

המשך קריאה »