מפיץ ריח לבית

האורחים מתלוננים על הריח בבית? הגיע הזמן לקנות מפיץ ריח לבית

אנחנו לא נוטים לחשוב על זה הרבה אבל לריח יש מטרה ברורה. כשהריח נעים הוא מזמין אותנו להתקרב, כמו פרחים המושכים דבורים אליהן נדבקים אבקנים וכך הפרח דואג להרבות את עצמו. גם לריח רע יש מטרה והיא להזהיר על סכנה, על משהו לא טוב בסביבתנו. אבל מה עושים כשהריח נמצא אצלנו בבית? 

טריק של ריחות

ריח מתחבר במוח האנושי לזיכרונות והוא אישי מאוד. יש אחד שריח של בישולים יגרום לו לבחילה ואצל אחר זה יזכיר לו את הריצה הביתה אחרי יום לימודים כשחדר המדרגות אפוף בריח הבישולים והאוכל שמצפה לו. טריק ידוע של סוחרי דירות הוא להמליץ למוכרי הדירה לאפות עוגה לקראת בואם של קונים פוטנציאלים, מה שיעורר אצלם תחושה של בית וחמימות. 

להזמנת מפיצי ריח יוקרתיים >>>

הגעת האורחים

הזמנתם חברים לערב נעים של שיחות סלון, נשנושים, אולי אפילו אפיתם ובישלתם, ניקיתם ואתם מתרגשים לקראת בואם. אם האורחים מעקמים את האף ומעירים לכם שיש ריח לא נעים בבית. אתם נבוכים ומתחילים לחפש אחר מקור הריח. לעתים זהו ריח הבישולים שעומד באוויר או נתפס בווילונות, אולי נשכח חיתול מלוכלך של התינוק, אולי הנער המתבגר השאיר גרביים מתחת לספה או שיש איזו בעיה חמורה יותר של רטיבות בבית ואולי בכלל הריח מגיע ממקור חיצוני. מה אפשר לעשות? 

ריח של נרקיסים ושושנים

כדי להימנע ממצב שבו האורחים מתלוננים על הריח בבית הגיע הזמן לקנות מפיץ ריח לבית. תוכלו לבחור את הריח האהוב עליכם, לתחושה נעימה בבית. האופציה הטובה ביותר להפצת ריח נעים בבית הוא בעזרת דיפיוזר חשמלי שתתאימו לפי השעות שבהן אתם רוצים כי יפיץ ריח. 

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »

תקשורת בזוגיות

תקשורת היא החלק החשוב ביותר בזוגיות. חיוני להבין כיצד לתקשר בצורה יעילה עם בן הזוג. במאמר זה נחקור את סגנונות התקשורת במערכות יחסים והשפעתם על

המשך קריאה »