מיני מזגן

מיני מזגן

מוצר השנה של ערוץ הקניות האמריקאי בשנת 2018 היא מוצר קטן ממדים אך גדול ביעילות – מיני מזגן. מדובר על קופסא בגודל קטן יחסית אשר מאפשרת לקרר עד 6 מעלות פחות מהטמפרטורה במחיר של מאוורר ואפילו פחות. אפרופו מאוורר, על פי בדיקת היצרן מיני מזגן מקרר פי 10 מאשר מאוורר סטנדרטי. כל מה שצריך לעשות בשביל ליהנות מאוויר קר הוא למלא את מיכל המים המובנה במים רגילים, ולכוון את העוצמה הרצויה. 

מיני מזגן – קטן, קומפקטי ונייד

כשאנחנו מדברים על מיני מזגן מאתר https://gogood.co.il/ אנחנו לא באים להציע תחלופה להתקנת מזגנים בחדרים. אבל בהחלט מדובר במוצר שיכול להוות פתרון נקודתי מעולה עבור מצבים שונים. למשל, אתם בוודאי מכירים את זה שנמצאים כמה אנשים בחדר, לאחד קר מדי והוא רוצה לכבות את המזגן, ולשני חם והוא רוצה מזגן בעוצמה החזקה ביותר. הסוף לוויכוחים – מיני מזגן מאפשר לאנשים שנמצאים יחד בחדר ורק אחד מהם מעוניין במזגן ליהנות ממזגן שמכוון רק אליו. כמו כן אנשים אשר עושים כושר בבית יכולים לשים את המכשיר לידם וכך ליהנות מאוויר קר אשר ממוקד עליהם. מיני מזגן מתחבר באמצעות חיבור USB סטנדרטי כך שניתן לחבר אותו לכל מחשב, שקע או מטען נייד.

מיני מזגן איכותי – ללא צורך בתחזוקה

מיני מזגן הוא מכשיר פשוט אשר אינו דורש תחזוקה מיוחדת מלבד מילוי המים במיכל. המכשיר עשוי מחומרים קשיחים ועמיד בפני זעזועים ומכות, ויכול להחזיק שנים ארוכות מבלי להתקלקל. מיכל המים הוא גדול בכדי לאפשר שימוש רציף במכשיר ללא צורך במילוי. כך למשל תוכלו להשתמש בו בזמן השינה בלילה, מבלי שתצטרכו להוסיף מים, ולחסוך עלויות של הפעלת מזגן ביתי הצורך חשמל רב במשך לילה שלם.

 

ראו גם: מפת סיליקון לשולחן

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »