מערכות השמע המובילות ב2021

מערכות סטריאו ביתיות מגיעות בצורות וגדלים רבים ושונים. בין אם אתם מחפשים מערכת שמע  עם רמקולים להשמעת מוזיקה אישית ברמה ביתית שתנגן את הלהקות האהובות עליכם, או שאתם מעוניינים להשיג איכות סאונד גדולה ברמה של תיאטרון עבור הסרטים והתוכניות שלכם, עד מערכות סטראו המיועדות למסיבות והופעות גדולות הרבה יותר – האפשרויות הן רבות ומגוונות. ייתכן שמערכת שמע טובה עבור מישהו אחר לא בהכרח אידאלית עבורכם.

המותגים החדשים והלוהטים בשוק בשנת 2021 ואילך מציעים חיבור USB, קישוריות Bluetooth אלחוטית וכל ההתקנים השונים שביניהם. שלא לדבר על אפשרות סוללה נטענת המאפשרת שעות עבודה רבות גם בחוץ ללא חיבור לחשמל. ישנן מערכות קומפקטיות שעובדות טוב יותר עבור חדרים קטנים, ועיצובים גדולים, משוכללים ומרשימים יותר שנועדו לחוויות אירועים ומסיבות גדולות ורבות משתתפים.

 

לבחור מערכת על פי מקור הכוח שלה

ההבדל הברור ביותר בין מערכת אחת לרעותה זה עוצמת הכוח. עוצמת הכוח שהיא צורכת ומייצרת משפיעה מאוד על איכות השמע, עוצמת השמע, זמן פעולה ללא חיבור לחשמל ועוד. מערכת סטריאו ביתית וגדולה דורשת כמובן חיבור תמידי לאספקת החשמל הביתית שלכם על מנת לפעול באופן רציף, בעוד שרמקול ה- Bluetooth הנייד יכול לפעול דרך סוללה מובנית שלו.

 

אופציה של שליטה מרחוק

כמעט כל מערכות הסטריאו של שנת 2021 והלאה מגיעות עם אפשרות לשליטה מרחוק באמצעות שלט, להבדיל מרמקולי Bluetooth שבדרך כלל פשוטים יותר ומופעלים בצורה ידנית. בשלטים אתם יכולים לשלוט בעוצמת השמע, לשחק עם אפשרויות התדרים (איקוולייזר) ולבצע פעולות מורכבות ומשוכללות יותר שבדרך כלל אין ברמקולי Bluetooth.

אם אתם רוצים לאבזר את הבית או החצר עם מערכת שמע משוכללת וחזקה, עליכם לקרוא את המפרט של כל מוצר ולבצע השוואה עד לקבלת ההחלטה לגבי המוצר שהכי נראה לכם מתאים לסיטואציה שלכם.

 

למידע נוסף הכנסו לאתר שלנו – https://custom-pro.co.il/.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »