שעון שבת לדוד – למה להתקלח בקור

אם אתם אנשים שומרי שבת, חשוב לכם לכבד את המסורת ולא להדליק אש או חשמל בשבת, אבל עדיין, אתם רוצים להתקלח, המאמר הבא בשבילכם.

דוד השמש פועל בצורה כזו שאם יש שמש זורחת, המים חמים, אבל כשהשמש מתחבאת מאחורי העננים, אז אין מים וקצת לא נוח לחכות עד שהמים יהיו חמים.

הרבה אנשים מכבדים את השבת ורוצים לשמור אותה, אבל העניין הזה של מקלחת הוא נחוץ ללא קשר לדת והרבה אנשים מתקשים בזה בשבת.

אבל מה אם הייתם יכולים להפעיל את הדוד מערב שבת על ידי דוד, בלי שום פעולה מצידכם? רוצים להתקלח בשבת עם מים חמים? יש פתרון.

 

שעון שבת לדוד:

ברוב הבתים הסטנדרטיים יש כפתור שעליו לוחצים כדי לחמם את המים בדוד. כן, יש כאלו שאצלם מה שמחמם את הדוד זה גז ויש כאלו שמחמים על ידי חשמל, כך או כך, מדובר בפעולה שאסורה בשבת לאנשים שנוהגים לשמור שבת.

שליטה בדוד, עד לפני כמה שנים לא הייתה אפשרית כמו מזגן למשל שנדלק עם שעון שבת מהסיבה הפשוטה שלדוד אין כבל שמחובר לחשמל ואי אפשר לשים שעון שבת לדוד.

כך אנשים רבים שרצו לשמור שבת, אך עדיין מקפידים להתקלח מידי יום, נתקלו בקושי גדול כאשר הם יכולים להתקלח רק במים קרים.

אבל כיום אם השתפרות הטכנולוגיה אתם יכולים לחבר את הדוד לאינטרנט של הבית ועל ידי כך לעשות שעון שבת מיוחד שפועל בשעות מסוימות ומחמם לכם את המים בצורה טובה ככה שלכם רק נשאר להתקלח שהפעולה עצמה של המקלחת בשבת היא מותרת על פי ההלכה.

לסיכום וסיום, אם אתם רוצים להתקלח במים חמים בשבת, על ידי שעון שבת זה פתרון טוב יותר מאשר להדליק בידיים.

 

רכשו עוד היום מפסק חכם לדוד.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »

תקשורת בזוגיות

תקשורת היא החלק החשוב ביותר בזוגיות. חיוני להבין כיצד לתקשר בצורה יעילה עם בן הזוג. במאמר זה נחקור את סגנונות התקשורת במערכות יחסים והשפעתם על

המשך קריאה »