עיצוב מכולות

עיצוב מכולות – הרווח תלוי בעיצוב

לפחות מכולות במדינה קפיטליסטית, אשר בה סופרים ענקיים 'רומסים' בתי עסק קטנים – זה דבר לא קל בכלל. כיום, קשה להתחרות עם הנחות ענק ומותגים זולים שמקנות הרשתות, לא קל לעקוב אחר המוצרים החדשים, ובטח שבלתי אפשרי להציע היצע כמו שסופר מרקט גדול יכול לנפק.

ובכול זאת – אם תרצו אין זו אגדה! באמצעות עיצוב מכולת בצורה נכונה – גם אתם יכולים להרוויח. אז כיצד עושים זאת? תכנון מסחרי יכול לסייע לכם מאד!

אבל מה זה בכלל תכנון מסחרי?

מושג זה הוא שם שני לעיצוב נכון ושיווקי יותר של מוצרים, מדפים, עמדות מכירה וכל אלמנט אחר במכולת. המטרה של תכנון כזה היא להוביל את הצרכן לכמה שיותר אזורים במכולת, ואל כמה שיותר מדפים ובכך לעודד אותו (באמצעות מספר פעולות) לבצע קנייה גדולה יותר וכזאת שיש בה יותר מוצרים.

אז מה הפעולות שמבצעים בעת עיצוב מכולת?

פעולה כמו עיצוב המכולת שלכם או של תכנון קמעוני טוב יותר – כוללת את כל הטריקים שיודעים אנשי שיווק ומכירות לבצע. מתכננים ומעצבים מומחים בתחום, יתכננו את המרחב כך שניתן יהיה להבליט את כלל המוצרים, להוביל את הצרכן למדפים ולקניות נוספות ובכך לשפר את הנגישות שבתוך המכולת עצמה.
המומחים יבצעו אבחון של המכולת, ביצוע תכנון מסחרי נכון ומותאם אישית, ארגון מדפים והטמעת הארגון לעובדים ולבעלים, בעוד שהבעלים הוא זה ששולט על התוצאה בעת כניסה של לקוח למקום.

המאמר מטעם יריב בן אהרון מייסד  Retail Planing

יועצים מומחים יעזרו לבעלים של המכולת להבין מה שגוי במקום, כמו גם מה ניתן לשפר וכיצד להגדיל מכירות. בכך בעלי מכולות בכול הארץ יכולים להרוויח יותר ואף לייצר קהל לקוחות נאמן, שיוותר על רכישות בספורים גדולים ויבחר בביצוע רכישה נוחה ואישית יותר בתוך המכולת השכונתית.

לסיכום, באמצעות עיצוב מכולת בצורה נכונה, הפיכת המוצרים לנגישים ובולטים, כמו גם בשימוש בשיטות שיווק כאלה ואחרות- רבים מבעלי העסקים הקטנים יכולים להצליח. בין אם מדובר במכולת, קיוסק או חנות נוחות אחרת.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תיווך במודיעין

תיווך במודיעין

ההחלטה על דירה למכירה או להשכרה זהו זה! מגיע לכם מזל טוב! החלטתם לרכוש דירה או לשכור חדשה. כעת עומדות בפניכם אופציות שונות: לדדות ברגליכם

המשך קריאה »