מצעים יפים לחדר השינה

מצעים

משפט ידוע אומר שכמו שאתה מציע את המיטה שלך, ככה תקום בבוקר. זה אמור להיות משל לחיים, אבל האמת היא שיש משמעות גדולה למצעים באיכות השינה שלנו. 

עניין של מגע

לרוב אנחנו פוגשים את המצעים כשאנחנו עייפים אחרי יום ארוך וכל מה שמתחשק לנו זה מקלחת ולהיכנס למיטה מפנקת ונעימה. יש הטוענים כי המצעים הנעימים ביותר הם אלו שעשויים מכותנה מצרית, אבל המציאות מלמדת שזה עניין אישי מאוד. יש שיעדיפו מצעי פלנל ויש שאוהבים כותנה, יש שאוהבים טריקו או ג'רזי ויש שמוכנים לישון רק על מצעי סאטן. חשוב לדעת כי מה שקובע את איכותו של הבד זאת צפיפות החוטים. ככל שהצפיפות גבוהה יותר, הבד איכותי יותר, יחזיק מעמד לתקופה ארוכה, גם אחרי כביסות רבות, יתקמט פחות ויהיה רך ונעים יותר. 

צבע זה כל הסיפור

תעשיית הטקסטיל לחדרי השינה מתעדכנת כל הזמן וגם בתחום המצעים יש אופנה, טרנדים ופריטים קלאסיים. המגוון הקיים הוא עצום. מצעים חלקים, מקושקשים, צבעוניים ולבנים. מצעים עם עיטורים, הדפסים או מותגים. לכו עם הלב שלכם ובחרו את מה שעושה לכם נעים. אחרי ככלות הכול, אתם אמורים לבלות בין המצעים את הרגעים הכי שלווים שלכם. 

גודלם של המצעים 

לא נעים לקום בבוקר ולגלות שאתם מגולגלים בסדין סורר שאיבד את אחיזתו במזרן או שהכרית טובעת בתוך הציפית. לכן יש לקנות מצעים שמתאימים בגודלם למזרן שלכם. הגדלים הסטנדרטים הם מיטת יחיד ומיטה זוגית, אך בין הגדלים מסתתרות גם מידות המתאימות למיטה וחצי, גדלים שונים של מיטה זוגית, גדלים בהם יש התייחסות לגובהו של המזרן ואפילו מצעים למיטה מתכוונת או מיטה יהודית בהן יש צורך בסדינים בודדים במיטה מתכוונת זוגית. 

בואו להתרשם משלל מצעים ב – home&more  >>>

 

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »

תקשורת בזוגיות

תקשורת היא החלק החשוב ביותר בזוגיות. חיוני להבין כיצד לתקשר בצורה יעילה עם בן הזוג. במאמר זה נחקור את סגנונות התקשורת במערכות יחסים והשפעתם על

המשך קריאה »