מגלשה לילדים

איך לבחור מגלשה לגן השעשועים שלכם

 

מגלשה לכל גן לא סיפור מורכב

בין אם גן השעשועים הוא לשימוש ביתי ובין אם אנו רוצים להקים גן שעשועים בפארק או בשכונה עלינו לבחות את המגלשה המתאימה ביותר לגן השעשועים, בחירת מגלשה לא צריכה להיות עסק מורכב ויש לוודא מספר צעדים בדרך לגן שעשועים המושלם שלכם. 

מדידות

לפני שנרכוש או נזמין מגלשה לילדים, עלינו לקחת מספר של מדידות, נבדוק קודם כל מאיזה גובה עד לאיזה גובה המגלשה אמורה להיות לכמה מטרים והאם הגובה הינו בטיחותי עבור ילדים שלא יפחדו לעלות או לרדת למטה. בנוסף, חוץ מלמדוד את גובה המגלשה עלינו גם לקחת מדידות של זוויות שהמגלשה נוטה ולבחון האם הזוית אינה מסוכנת ולא תביא את המשתמשים במגלשה למהירות שתעיף אותם בעוצמה מתוך פיר המגלשה. מדד נוסף שנצטרך לקחת בחשבון הוא מדד של רוחב המגלשה. רוחב כלומר הקוטר של חור הכניסה והיציאה עלינו למדוד אותו ולראות שהוא אכן מספיק גדול בהתחשב בעובדה שאם המגלשה גבוהה מהרגיל יכול להיות שהילדים יחששו להתגלש לבדם ויתגלשו עם מבוגר יחדיו ולכן חור הכניסה צריך להיות בקוטר מספיק רחב בכדי להכיל את שניהם גם יחד ולא ילד אחד קטן בכל פעם.

בטיחות

את כל המדדים הללו אנו נבחן לפני קניית או בניית המגלשה בכדי שנדע שהמגלשה שלנו גם תיהיה מהנה עבור המשתמשים אך גם בטיחותית עבור העולים על המתקן. את המדדים ניתן לעשות בעזרת מהנדס שתוכלו לבצעה יחדיו שרטוט של כיצד יראה כל גן השעשועים בעתיד ופרט כיצד תראה המגלש/ות. רצוי להוסיף גם הוראות שימוש ואזהרה הכוללת הגבלת גיל לשימוש המגלשה לבד. אם נקיים את כל השלבים הללו נוכל להבטיח מגלשה מהנה ובטוחה עבור כלל המשתמשים במתקן.

למידע נוסף בנושא ציוד לג'ימבורי

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »