מחסום חניה סלולרי – למי הוא מתאים?

יום ארוך בעבודה, שנגמר בהמתנה למשטרה/ גרר/ חיפושים אחרי הרכב שתפס את החניה הפרטית שלי, יכול להיות מצב לא נעים שנרצה להימנע ממנו. כיום, עם מצוקת החנייה בערים הגדולות, עלינו למצוא פתרונות בכדי לשמור על המקום שלנו. אנשים ממהרים, יכולים להחליט לחנות בכל מקום, גם אם הם יודעים שהם מסתכנים בקבלת דו"ח ואפילו שיגררו להם את הרכב.

בעולם שבו הטכנולוגיה מתקדמת בקצב מהיר, גם הצורך במחסומי חניה גדל במהירות. הרבה אנשים מחפשים דרכים להגן על הרכבים שלהם מעיניים סקרניות וגניבות, וגם על מקום החניה שלהם בעבודה/ בשכונת מגוריהם. חניה היא בעיה. לא תמיד קל למצוא מקום חניה, גם כשמגיעים בזמן. זה נכון במיוחד בערים גדולות שבהן מספר המכוניות עצום ומספר החניות מצומצם.

אז מה אפשר לעשות? 

מחסום חניה סלולרי הוא מכשיר המותקן על הרכב למניעת גישה בלתי מורשית לרכב על ידי אנשים בלתי מורשים.

מחסומי חניה אוטומטיים הם סוג של תשתית חניה המותקנת באזורים מסוימים על מנת למנוע את חניית המכוניות במקומות השמורים לכלי רכב אחרים. הטכנולוגיה פועלת על ידי זיהוי מתי רכב נכנס לאזור וסגירה אוטומטית של המחסום. מחסומי חניה סלולריים הם סוג של שערי חניה אוטומטיים המאפשרים לאנשים להחנות את רכבם בשטח מסוים. ברוב המקרים, הם משמשים במרחבים ציבוריים עמוסים כמו שדות תעופה ותחנות רכבת. ניתן להשתמש בהם כדי למנוע מאנשים לא מורשים להחנות את מכוניותיהם באזורים המיועדים לכך.

מחסום חניה סלולרי הוא חלק מתשתית החניה וניתן להתקין אותו בכל חניון. הוא מורכב מלוחות פלדה, המקובעים על פני השטח וניתנים להזזה באמצעות מנוף המופעל ע"י שלט. זהו מחסום פיזי שמונע ממכוניות לחנות במקום בו הוא מוצב.

מידע נוסף באתר: https://toplines.co.il/

 

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »