עו

עו"ד התחדשות עירונית – איך לוודא שבחרתם עו"ד בעל ניסיון

האם אתם מבינים את חשיבותו של עו"ד התחדשות עירונית? איך תדעו שבחרתם בעו"ד הנכון? כאן נכתוב על נושא זה: עו"ד התחדשות עירונית – איך לוודא שבחרתם עו"ד בעל ניסיון.

מי הוא עו"ד התחדשות עירונית?

זהו עו"ד הפועל לטובת דיירים, עוד בזמן שמתנהל משא ומתן עם קבלנים ויזמים. כל זאת בכדי לוודא כי כלל ההסדרים הכלולים בהסכם שנחתם הינם תקינים.

הוא זה שידאג לאינטרסים שלהם, כולל ערבות והן ביטחונות, כל זאת מהצד של היזם.

ליווי למען הדיירים

עו"ד התחדשות עירונית, מלווה הן יזמים והן דיירים, כל זאת לאורך כל הדרך. כיום ישנם לא מעט  מומחים בתחום הנדל"ן, סביר להניח שבעתיד הקרוב יהיו עוד.

ההיבט המשפטי

כאשר מדובר בעו"ד התחדשות עירונית, הוא מלווה פרויקטים שונים הקשורים להתחדשות עירונית, אי אפשר להתקדם בלעדיו, עליו להיות בקיא בכלל התחומים הרלוונטיים לנושא.

זה מתחיל בזכויותיהם של הדיירים על הקרקע, הוא יסייע להם ויעניק להם ליווי משפטי בכדי למנוע טעויות שעלולות לעלות ביוקר. 

זה מתחיל כבר בתכנון, ברישוי, וכמובן  במימונו של הפרויקט.

מחלקה גדולה העוסקת בתחום

במשרד העו"ד קיימת מחלקה גדולה, אשר מציעה טיפול בכל הנוגע לנושא של פינוי בינוי, ובכל הארץ, (מדובר באלפים), הקשורות למשל לפרויקטים הנוגעים לתמ"א, זוהי תכנית המתאר הארצית.

עו"ד העוסק במחלקה הנוגעת לנושא, כאשר הכוונה כאן להתחדשות עירונית.

אנשי המחלקה עוסקים שנים רבות בתחום, הם בעלי ניסיון רב, מחלקה זו מעניקה ליווי לעסקאות, מאז שהממשלה קבעה כי קיימת הזדמנות לשפץ בניינים ישנים, גם היזם או הקבלן מרוויחים מזה.

שירות אישי

כאן מוצע שירות אישי, זמינות גבוהה, זאת מכיוון שמדובר בנושא מורכב המצריך גם ליווי משפטי.

 

מידע נוסף תוכלו למצוא באתר https://mg-firm.co.il/

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »

תקשורת בזוגיות

תקשורת היא החלק החשוב ביותר בזוגיות. חיוני להבין כיצד לתקשר בצורה יעילה עם בן הזוג. במאמר זה נחקור את סגנונות התקשורת במערכות יחסים והשפעתם על

המשך קריאה »