למחזר משכנתא

לא לשכוח למחזר משכנתא

תנאי ההלוואה הם לא קבועים ומשתנים כל כמה שנים. לפעמים הריביות יורדות לעומת הריביות בזמן לקיחת המשכנתא ומסלולי משכנתא חדשים שיוצאים ויכולים להיות טובים יותר מהתנאים הנוכחיים שלנו. שינוים אלה יכולים לשים בכיסנו לא מעט כסף באמצעות מחזור המשכנתא. אפשר להגיע לחסכון של כמה עשרות אלפי שקלים ובמשכנתאות גדולות מאוד, ובתנאים מסויימים אף לחסכון של מאות שקלים.

למחזר משכנתא

חסכון כזה יכול להביא לקיצור חיי המשכנתא בכמה שנים טובות. לכן אחת לכמה זמן – נניח אחת לשנתיים יש להתייעץ עם יועץ משכנתא האם כדאי למחזר את המשכנתא ואיזה חסכון מחזור המשכנתא יכול לספק לנו.

אפשר גם לעקוב מידי פעם עם מחשבון משכנתא מסלולים ולראות בצורה עצמאית מהם הריביות הנוכחיות ומה הם המסלולים החדשים ללקיחת משכנתא.

אז אמנם לקיחת המשכנתא הייתה מסע ארוך ובא לנו לא להתעסק עם המשכנתא יותר, רק מצד שני כמה כיף יהיה לגלות שאפשר לקצר את חיי המשכנתא ולחסוך סכום כסף גדול. לכן אל תתאצלו ובצעו בדיקה שיגרתית אחת לשנתיים – או אפילו שנה ותראו מה האפשרויות החדשות העומדות לרשותכם.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »