שמאי מקרקעין ברחובות

אם אתם מתכננים למכור או לקנות נכס ברחובות ייתכן ותרצו לשכור את שירותיו של שמאי מקרקעין בנס ציונה או רחובות. השמאי יוכל לסייע לכם מצד המוכר: להעריך את שוויו האמיתי של הנכס ובכמה כדאי לתמחר אותו ומצד הקונה: האם כדאי יהיה להשקיע בנכס. בין אם מדובר בדירה למגורים או להשקעה, נכס מסחרי, שטח חקלאי, קרקע המיועדת לבניה או כל נכס מקרקעין אחרת ניתן יהיה להעריך בצורה די מדויקת את ערכו של הנכס על ידי שמאי מקרקעין מקצועי ומנוסה שיבצע את הבדיקות השונות. 

מה בודק שמאי מקרקעין ברחובות בהערכת שווי נכס?

לפני שרצים להשקיע בדירה מסוימת או בנכס מקרקעין אחר ומוציאים מאות אלפי שקלים או אפילו מיליונים, רצוי לשכור את שירותיו של שמאי מקרקעין ברחובות שידע להעריך היטב את מצב הנכס והשווי האמיתי שלה. בין הבדיקות השונות שמבצע השמאי הן בדיקת מצב הנכס והתשתיות בו, בדיקת הסביבה של הנכס והאם יש אישורים לתוכניות לנכסים אחרים הקמים באזור ועשויים להעלות או להוריד את ערך הנכס הקיים, האם יש חריגות בנייה כלשהן (כלומר בניה לא חוקית), בדיקת היטלים ומיסים על הנכס ועוד. 

מדוע חשוב לשכור שמאי לפני רכישת נכס?

  • קבלת הערכה מדויקת לגבי שווי הנכס – לא משלמים מחיר מוגזם על הנכס. גם אם אתם ממש רוצים את הנכס בשל מיקום טוב או התאמה מלאה לצרכים שלכם ומוכנים לשלם קצת יותר, לפחות תוכלו לקבל הערכה לגבי שווי הנכס, להשוות למחיר שהמוכר מבקש ולשאת עמו במשא ומתן על הפחתת המחיר במידת הצורך.
  • בדיקה שאין מיסים והיטלים על הנכס או חריגות בניה כלשהן שאינן חוקיות.
  • בדיקה שאין תקלות בנכס ובתשתיות שלו שאינן נראות בהכרח לעין ועשויות לעלות לבעל הנכס החדש הרבה מאוד כסף לתקנן. 

 

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »

תקשורת בזוגיות

תקשורת היא החלק החשוב ביותר בזוגיות. חיוני להבין כיצד לתקשר בצורה יעילה עם בן הזוג. במאמר זה נחקור את סגנונות התקשורת במערכות יחסים והשפעתם על

המשך קריאה »