אלעד ויסטוך

מה צריך כדי להיכנס לקבוצות רכישה?

רכישת נכס למגורים הוא אתגר גדול בימינו. מחירי הנכסים בארץ ממשיכים לזנק מעלה, וכל מי שחיכה למיתון או לירידה במחירים מצטער על כל יום שעבר. אחת האפשרויות שמוזילות את מחירי הנכס היא רכישה באמצעות קבוצת רכישה. בדרך זו מתבצעת עסקה גדולה על ידי קבוצה של רוכשים שיחד יוצאים לפרויקט של בנייה. כאשר העובדה שאין כאן יזם או חברה גדולה שמספקת את השירות, היא זו שמוזילה את העלויות. אם כי קבוצת רכישה לא מתאימה לכל אחד. מדובר על תהליך שדורש יותר מעורבות ויותר ערנות – כדי שהתהליך אכן יוביל לעסקה מוצלחת ומניבה.

כדי להיכנס לקבוצת רכישה –

  • אתם צריכים להחליט איפה אתם רוצים לקנות דירה. מהו האזור הרצוי לכם? איזו עיר מתאימה לכם למגורים? נכון להתמקד באזור ולתור אחר קבוצות רכישה שמתגבשות במקום. לא תמיד מוצאים בקלות ולא תמיד יש בכלל קבוצות רכישה כאלו. אך במקרים מסוימים ניתן לאתר כזו.
  • עורכי דין מומחים בנושאי נדל"ן מלווים במקרים רבים קבוצות רכישה. זה אומר שאם אתם מחפשים להיכנס לקבוצת רכישה מתאים ליצור קשר אנשי מקצוע שמלווים קבוצות שמתגבשות ומכירות אותן מקרוב. עורך הדין אלעד ויסטוך מומחה בתחום הנדל"ן וליווי קבוצות רכישה יספק במקרים מסוימים את המידע, ויכוון אתכם לבחירה של קבוצה איכותית באזור בו אתם רוצים לרכוש נכס.
  • נכון לעקוב אחרי פרסומים. אולי פרסום על קבוצת רכישה הוא לא פרסום ענק בראש כל חוצות. ככלות הכול אין מדובר על יזם או על חברה שמשווקת במטרה להרוויח. אך מי שיהיה ערני ויעקוב אחרי הפרסומים עשוי במקרים רבים לקבל את האינפורמציה המתאימה ולאתר את קבוצת הרכישה הטובה שבאמצעותה הוא יצליח לרכוש נכס.

    > ראו גם מידע אודות הסכם שיתוף במקרקעין דו משפחתי 

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »

תקשורת בזוגיות

תקשורת היא החלק החשוב ביותר בזוגיות. חיוני להבין כיצד לתקשר בצורה יעילה עם בן הזוג. במאמר זה נחקור את סגנונות התקשורת במערכות יחסים והשפעתם על

המשך קריאה »