פארק בבלי

פארק בבלי – למה כדאי לרכוש שם נכס?

קשה לספור את כמות הפרויקטים החדשים בענף הבניה שמוקמים להם באזור תל אביב ומרכז הארץ. על אף זאת, מעטים הם הפרויקטים שמציעים איכות חיים ברמה הגבוהה ביותר ומשלבים בין מיקום מנצח, סטנדרט בניה עולמי, מתקנים מדהימים ושכונה שקטה שנמצאת ממש במרכז העניינים.

הסיבה העיקרית שמובילה אנשים לקנות נכס דווקא בפרויקט פארק בבלי, וזאת על פני פרויקטים אחרים, נעוצה ביתרונות שהזכרנו לעיל, אשר משתלבים להם יחדיו ויוצרים פרויקט מושלם שמהווה בחירה יוצאת מן הכלל לא רק בעבור אלו שרוצים לרכוש דירה בתור נכס, אלא גם בעבור אלו שרוצים לקנות דירה למגורים.

עבודת מופת של האדריכלית גל נאור

בתו של יצחק תשובה הצליחה לממש את חזונה לתכנון של פרויקט שמשלב בין יסודות האש, המים, האוויר והאדמה. כל יסוד מבטא דגם של דירה מעוצבת בפרויקט, ובכך ניתן לבחור בין 4 סוגים שונים של עיצובי דירות בפרויקט.

התכנון המושלם של הדירות והעיצוב המוקפד שלהם, תוך כדי יישום של חשיבה חדשנית ומחוץ לקופסה, מביאה לידי ביטוי את הניסיון רב השנים שיש לגל נאור בעבודה בפרויקטים בניו יורק. כל הדירות בפרויקט פארק בבלי מעוצבות בצורה ייחודית, מיוחדת במינה וכזו שגורמת לכל אחד להתלהב כבר מהרגע הראשון.

פרויקט שנמצא ממש במרכז העניינים

אם אתם מחפשים פרויקט שמציעה את הטוב ביותר מכל העולמות, ולצד זאת גם נמצא במיקום אטרקטיבי, אז דעו לכם שאתם יכולים למצוא את מבוקשכם בפרויקט הזה. אין לנו ספק שתהיו מרוצים מהבחירה שלכם לגור במקום כזה או להשקיע ברכישה של נכס בפרויקט פארק בבלי. מגוון הדירות שמוצעות למכירה הוא גדול למדי, כך שאתם רק צריכים להחליט במה אתם מעדיפים לבחור.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »

תקשורת בזוגיות

תקשורת היא החלק החשוב ביותר בזוגיות. חיוני להבין כיצד לתקשר בצורה יעילה עם בן הזוג. במאמר זה נחקור את סגנונות התקשורת במערכות יחסים והשפעתם על

המשך קריאה »