נוטריון לרוסית – פשוט לקבל שירות

שירות נוטריון לרוסית צריך וראוי שיהיה זמין לכל מבקשי הדבר שהרי בישראל הרבה תושבים דוברי רוסית הזקוקים לשירות זמין ומקצועי.

משרד עו"ד רם אפרתי מהוותיקים והמוכרים בענף מציע שירות נוטריון לרוסית. טיפול בכל התהליכים הבירוקרטיים וכן טיפול במסמכים שדורשים תרגום מהשפה הרוסית לשפה העברית.

אנשי המקצוע העובדים במשרד דוברים את השפה הרוסית ברמת שפת אם ונוסף לכך הם בעלי ידע עשיר במושגים מקצועיים המשמעותיים ונדרשים בתרגום מסמכים. נוסף לזאת ויחד עם שירותים נוספים במשרד יוכלו הלקוחות לבצע גם אימות חתימה וכמובן ניסוח של מסמכים.

נוסף לסמכויותיו של נוטריון, החל משנת 1976 בו נחקק חוק הנוטריונים בישראל קיבלו הנוטריונים את הסמכות המשפטית בנושא אישור ותרגום מסמכים מרוסית לעברית. כחלק מכך, ניתן לקבל במשרדו של עו"ד רם אפרתי שירותים רבים תחת אותו הבית.

משרד עו"ד רם אפרתי פיתח עם שנות עבודתו קשר מקצועי עם משרדי השגרירויות הזרות בישראל. תקשורת זו מסייעת בקיצור תהליכים בירוקרטיים במידת הצורך.

במשרד ניתנים שירותי משרד שונים הנותנים מענה מקיף: העתקי מסמכים, אישורים נוטריוניים, תרגום מסמכים משפות שונות, חתימה על חוזי שכירות. נוסף לאלה, אישור על תרגום מסמכי ממון, תעודות רשמיות – תעודות נישואין/לידה, תרגום צוואות, תרגום מסמכים משפטיים ועוד. השירות מוצע לשפות השונות לרבות השפה הרוסית.

אז אם אתם זקוקים לשירות נוטריון לרוסית אל תהססו לבדוק לפרטי פרטים את המשרד איתו תבחרו לעבוד. המשרד צריך לתת לכם מענה מקיף לכל צרכיכם. ניתן כאמור לקבל שירותים שונים תחת בית אחד.

לנוטריון ובפרט לחתימתו ערך רב. חתימתו של נוטריון מאשרת באופן חוקי את זהות החותם על מסמך ונכונותו. נוסף לזאת, חתימתו של נוטריון מאשרת כי החותם חתם על המסמך מרצונו החופשי בלבד.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »

תקשורת בזוגיות

תקשורת היא החלק החשוב ביותר בזוגיות. חיוני להבין כיצד לתקשר בצורה יעילה עם בן הזוג. במאמר זה נחקור את סגנונות התקשורת במערכות יחסים והשפעתם על

המשך קריאה »