משכנתא למסורבים בבנק

ככל שהשנים עוברות כך בנק ישראל מקשה על קבלת משכנתא מהבנקים עליהם הוא מפקח. מעל 200 אלף אנשים מסורבי משכנתא בישראל ואלה נדרשים במציאות פתרונות אחרים למצבם. בדרך כלל הפתרון יהיה לפנות לגופים חוץ בנקאיים הפועלים תחת פיקוחו של משרד האוצר ואלה יכולים להעניק משכנתא באופן פרטי מבלי להיות כפופים לחוקים של בנק ישראל. עם זאת עדיין ירצו לבדוק את דירוג האשראי שלכם ולראות תוכנית הבראה פיננסית למצב שלכם.

לצורך מה נצטרך תוכנית הבראה פיננסית?

אם אתם מסורבים בקבלת משכנתא בבנק שלכם סביר להניח שזה בשל דירוג אשראי נמוך או התנהלות פיננסית לקויה בשנים האחרונות. על מנת לקבל משכנתא מגוף חוץ בנקאי במקרה כזה יהיה עליכם להציג תוכנית הבראה פיננסית. זוהי תוכנית שתוכלו לבנות יחד עם המרכז להבראה פיננסית אשר במהלכה תציגו לגוף החוץ בנקאי כיצד אתם הולכים להשתמש בכספי המשכנתא ולהתנהל פיננסית בשנים הקרובות על מנת לשקם את המוניטין ואת דירוג האשראי שלכם. באמצעות כך תוכלו בעוד מספר שנים לקבל משכנתא רגילה מהבנק עם תנאים טובים ונוחים יותר ולהשתמש בה לצורך מחזור המשכנתא החוץ בנקאית. 

הפחתת ההחזר החודשי עם משכנתא חוץ בנקאית:

משכנתא למסורבים בבנק יכולה לסייע לכם למחזר הלוואות קיימות ולהפחית את ההחזר החודשי משמעותית. כך למעשה תוכלו להשתמש במשכנתא כחלק מתוכנית ההבראה הפיננסית שלכם ולהתייצב מבחינה כלכלית, תוך סגירת התחייבויות שונות מסביב. 

בדיקה ראשונית לזכאות למשכנתא למסורבים:

כדי לקבל משכנתא למסורבים בבנק כדאי לוודא שיש בבעלותכם נכס, שכל הבעלים הרשומים של הנכס נכונים לחתום על הסכם המשכנתא, שיתרת המשכנתא אינה גבוהה מ60% מערך הנכס שלכם ושהרישום על הנכס בטאבו הוא אכן עליכם ורשום בצורה תקינה. מכאן תוכלו להגיש את הבקשה ולהתקדם לשלב הבא של תנאי המשכנתא ובדיקת יתר התנאים.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »