רכישת דירה מקבלן

רכישת דירה מקבלן

אחת ההחלטות הגדולות ביותר שכל אדם עושה בחייו היא לרכוש דירה. מדובר על החלטה אשר גובלת כמובן בהשקעה כלכלית, אך כל אדם שעושה את ההחלטה המדוברת נושא בליבו תקוות כי היא תביא עימה את הדבר הטוב ביותר עבורו ותעניק לו את בית המגורים שהוא תמיד חלם עליו. לא מעט אנשים בוחרים כיום לרכוש דירה חדשה מקבלן. ברכישת דירה חדשה מקבלן עלולים לצוץ לא מעט קשיים מול הקבלן בתהליך עצמו ולאחר שמקבלים את הדירה. לכן, כל אדם שרוכש דירה מקבלן חייב לעשות זאת יחד עם עורך דין לקניית דירה מקבלן אשר ילווה אותו בחתימה על החוזה ובתהליך כולו, על מנת שזכויותיו לא יפגעו באופן כזה או אחר.

מדוע חשוב לבחור בעורך דין בתהליך רכישת דירה מקבלן?

אין ספק שרכישת דירה מהווה את אחת מהעסקאות הגדולות ביותר שאדם עושה בחייו. לעסקה מעין זאת יש חשיבות רבה עבור האדם הן בממד המשפחתי שלו, הן בממד הכלכלי שלו ועוד. בעוד שלא פעם הקבלן מציע לאנשים שמגיעים אליו לרכוש דירה לחסוך את שכר הטרחה של עורך דין משלהם ולהיעזר פשוט בעורך דין שלו עצמו בחתימת החוזה, חשוב מאוד לדעת שבהחלט לא כדאי לחסוך על עורך דיו מטעמכם בתהליך זה. ישנם לא מעט מקרים של לקוחות אשר רוכשים דירה חדשה מקבלן ללא ליווי עורך דין מטעמם ומגלים לאחר מכן שהזכויות שלהם נרמסו בתהליך וזאת מפני שעורך הדין של הקבלן דואג בעיקר לאינטרס של הקבלן. בכדי שהתהליך יתבצע בצורה הטובה ביותר וישמור על הזכויות שלכם, אין ספק שחשוב מאוד לבחור בעורך דין מטעמכם שיסייע לכם.

חשוב מאוד לבחור עורך דין מקרקעין מקצועי ומנוסה בתחום כמו עו"ד ודים לירן קולצ'ינסקי, על מנת שיעניק לכם ייצוג הולם בתהליך רכישת דירה מקבלן.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »