איפה לקנות דירה בחו"ל?

בשנים האחרונות ישראלים רבים רוצים לרכוש דירות בחו"ל. הסיבה היא משום שהרבה אנשים שיש להם סכומי כסף גדולים יחסית פנויים, מבינים שלא תמיד הם יוכלו לקנות בארץ נכס במחיר משתלם ולקבל אחוזי תשואה טובים.

בארץ, ניתן להשיג נכסים רק במעל מיליון שקל, אבל אחוזי התשואה עדיין יהיו נמוכים. הפלוס המשמעותי בהשקעות בארץ זה עליית הערך של הדירה באופן שלא תמצאו במקומות אחרים.

הביקוש לדירות בארץ הוא גבוה ולכן, גם עליית הנכס באזורים מסוימים יכולים להרקיע שחקים. כך למשל, דירה שקניתם במיליון שקל, לאחר כמה שנים יכולה לעלות מיליון וחצי וצפונה. זה אומר שהרווחתם מעל 10% תשואה בכל שנה.

בכל זאת, אין ספק שבחו"ל יש יותר אופציות. אז איפה כדאי לקנות דירה בחו"ל ? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

איפה לקנות דירה בחו"ל?

אם אתם רוצים לקנות דירה בחו"ל ורוצים לדעת איפה לקנות דירה בחו"ל אך לא יודעים מאיפה להתחיל, חשוב להכיר כמה כללי בסיס, כדי לדעת לא ליפול בעסקאות שרק נראות עסקאות שוות.

הכלל הראשון הוא לא לבצע עסקה לפני שאתם מכירים את האזור לעומק. זה אומר שאו אתם או מישהו שאתם סומכים עליו עשה סקר שוק מעמיק והבין האם האזור הזה באמת אטרקטיבי.

יש בזה כמה חלקים. אטרקטיביות זה אומר שזה מקום מבוקש למגורים ויש צפי לעליית ערך. אטרקטיבי זה אומר ששוק השוכרים שם מפותח. זה יכול להיות אם יש אוניברסיטה באזור או משהו דומה.

בנוסף, אם אתם רוצים לקנות דירה במחירים זולים, תמיד כדאי להתמקד באזור אחד שאתם רוצים ובו להחליט שאתם קונים את הדירה בלי להתפזר על פני כל היבשת.

> למידע נוסף בקרו באתר של עמית והגר דרור השקעות נדל"ן בחו"ל

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »

תקשורת בזוגיות

תקשורת היא החלק החשוב ביותר בזוגיות. חיוני להבין כיצד לתקשר בצורה יעילה עם בן הזוג. במאמר זה נחקור את סגנונות התקשורת במערכות יחסים והשפעתם על

המשך קריאה »