דירות להשקעה ביוון

דירות להשקעה ביוון

יש משהו ביוון שמושך משקיעים רבים מכל העולם לעשות דווקא בה את עסקי הנדל"ן שלהם. אם זה בגלל השחרור הפרוצדורלי אותו מציעה יוון למשקיעים זרים או בגלל מחירי הדירות בה, ביחס לתשואות הרבות שניתן לקבל במדינה.

דירות להשקעה ביוון 

מחפשים דירות להשקעה בעולם? נראה שהמקום החם ביותר לעסקי נדל"ן בשנים האחרונות, היא אירופה. ואם כבר אירופה, הרי שיוון נחשבת ליעל אטרקטיבי ומעניין למשקיעים מכל העולם ובעיקר למשקיעים הבאים מישראל.

דירות עבור השקעה ביוון, זו הבחירה המושלמת למשקיעים שכן ביעד זה, קיימת האפשרות להשקיע ללא יותר מידי פרוצדורה גם למשקיעים חדשים שזה עתה נכנסו לתחום.

היתרונות של השקעות נדל"ן בינלאומיות 

מרבית המשקיעים מתחילים במסע הנדל"ן הבינלאומי שלהם, עם בית משני במדינה זרה. שימוש בנכס כמפלט אישי במידת הצורך והשכרת הבית כשכירות נופש כאשר הבעלים אינם שם, זהו דבר שרבים עושים אותו ומרוויחים מכל העולמות.

משקיעים המבקשים פיזור נוסף לתיקיהם, עשויים לבחון עיסוק בנדל"ן זר משום שהוא מספק הזדמנות להשקיע בשווקים מתפתחים בעלי אזורי כלכלה צומחים. אם אתם נמצאים בשוק או במדינה שהיא לא יציבה מבחינה זו, השקעה בחו"ל מאפשרת לכם להשתתף ולהפיק תועלת ממדינות אחרות שחוות צמיחה גדולה יותר בתוצר.

יתרונות פוטנציאליים נוספים של נדל"ן זר 

  • בית להשקעה או בית נופש עבור הרוכש
  • שומר על הכסף שלכם מפני אינפלציה
  • יוצר זרם הכנסה במטבע אחר
  • מהווה מקלט אם אתם נמצאים במדרגת מס גבוהה
  • הזדמנות לקבל תעודת תושב או דרכון משני

רבים מאזרחי ישראל מנצלים את המחירים הנמוכים באזורים כמו יוון, ורוכשים בה קרקעות ובתים להשקעה. מומלץ לרכוש באזורים אלה דווקא בזמן הקורונה שאז המחירים נמצאים בירידה גדולה.

> קראו גם: האם ואיפה להשקיע בנדל"ן בחו"ל ב-2021

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »