דירות 5 חדרים

דירות 5 חדרים – הלוקיישנים הכי שווים

כמו שאנחנו רואים זאת, העולם מתחלק לשני חלקים עיקריים כאשר מדובר בקניית נדל"ן; ישנם אנשים אשר מחפשים דירות להשקעה בחו"ל לשם קבלת תשואה טובה, וישנם אנשים שפשוט מחפשים דירה לקנייה עבורם, עבור משפחתם, לשם מגורים – ורצוי בארץ. אם גם אתם נמנים על הקבוצה השנייה, המשיכו אתנו אל השורות הבאות.

אז אמנם נכון הדבר שמחירי הנדל"ן האמירו לא מעט בשנים האחרונות, ונכון גם כי עליית המחירים הינה תופעה שהשפיעה ועודנה משפיעה על רוב תעשיית הנדל"ן בישראל, אך אם יש עניין שתמיד שווה בדיקה, הרי שמדובר בתכנון נכון בתוספת הווידוא כי בדקנו נכסים ברוב חלקי-הארץ. הבדיקות הללו, התכנון המוקדם ויצירת רשימות וטבלאות עשויים במידה רבה לעשות עבורכם את כל השינוי בימים בהם רוב מה שמעסיק אתכם מסתכם בחיפוש דירה לקנייה.

כשמסתכלים על מחיריהן של דירות חמישה חדרים במרכז – בערים כמו תל אביב, בת ים וראשון לציון –  הדבר הראשון שחווים עם הישמע המחיר, הוא הלם קטן. אבל בישראל כמו בישראל, אנחנו מבינים כי הכל קשור למיקום. לעומת זאת,  כאשר יוצאים מעט מתל אביב האפורה והסלולה או מאזור גוש דן באופן כללי – אל זרועותיהם של הצפון והדרום, נתקלים במחירים טובים יותר, כאלו שאנשים מן היישוב מסוגלים להתמודד איתם – בכפוף להימצאותו של הון ראשוני והזכאות ללקיחת משכנתא וביטוחה כמובן. 

היכן נמצאות דירות 5 חדרים ששווה ללכת לראות? 

אם הגעתם לשורות אלו, הרי שנהיר כי אינכם מחפשים דירות קטנות , סביר להניח כי ברצונכם לקנות דירת 5 חדרים אם לא שישה חדרים , ורצוי שתהיה דירה מפנקת , כי יש כבר כמה ילדים בבית וחשוב לחיות בנוחות מקסימלית. במידה ואתם מעוניינים בקניית דירה שנייה להשקעה או למגורים – ייתכן מאוד והפרטים שקיבצנו עבורכם בהמשך ישמשו גם אתכם.

כשבדקנו היכן נמצאות דירות ה-5 חדרים שהכי שווה ללכת ולבדוק גילינו מחירים נוחים בעיקר בערים מודיעין, חיפה ואשקלון.

עבור לא מעט אנשים שרגילים לאזור המרכז, כאשר מדובר במודיעין חשוב לזכור כי מדובר בעיר שהולכת ומתפתחת ויחד עם זאת, כאשר בודקים יותר לעומק מגלים שלא לכולם מתאים לגור במודיעין (בדיוק באותה מידה שלא לכולם מתאים לגור בירוחם); מדובר בעיר יפה אמנם, אך כזו שלא מציעה הרבה צל או פארקים גדולים שמעלים חיוך על הפנים. אין קרבה לים, לצד קרבה לעיר הקודש – שכאמור, מאוד מתאימה לחלקים מאיתנו בעוד חלקים אחרים יעדיפו אזור אחר בארץ. 

אם ישנן ערים בהן טווח המחירים עבור דירות 5 חדרים נשמע סביר ואף מגיע עם בונוסים, הרי שאשקלון מככבת ברשימה המצומצמת הזו. אנשים הרוכשים דירות 5 חדרים באשקלון – ובמגוון פרויקטי-המגורים שהעיר יודעת להציע, נהנים מקרבה מקסימלית לאחד מחופיה היפים ביותר של ישראל – חוף שמשתרע על פני קצת יותר מ-11 ק"מ.

ובכלל, כאשר מדברים על אשקלון, יהיה זה מוזר לא להזכיר את מספר השכונות החדשות שנבנו ועדיין נבנות בעיר. ולטובת מי שפחות מכיר , להלן רשימת השכונות החדשות שמציעה העיר אשקלון: 

  • אבן עזרא
  • אגמים
  • עיר היין
  • הרצוג
  • הבלוט

מבין הדירות, השכונות והאזורים נבדקו, מצאנו בין היתר כי בחלק מן השכונות החדשות באשקלון קיימים טווחי-מחירים נוחים ולעיתים מעט מפתיעים ברמה של אותם "בונוסים", וזה הולך ככה:

בפרויקט מתחם רקיע שנמצא בשכונת אגמים ונבנה ע"י חס' אפגד (דירות חדשות למכירה), ניתן עדיין לאתר דירות מיני פנטהאוז ודירות פנטהאוז מפוארות ומרווחות בטווח הבא: בין 1,497,000 ₪ ל-2,415,000 ₪ , כאשר בחלק מהמקרים גם תקבלו מחסן צמוד , לפעמים תהיו זכאים ליותר מחנייה אחת.
בפרויקט "עיר היין אשקלון" (אשר נבנה גם הוא בין היתר על-ידי חברת אפגד) אנחנו מדברים כבר על צפון מזרח העיר, סמוך לצירי תנועה מרכזיים, לתחנת הרכבת של אשקלון כמו גם לכביש 4, בפרויקט הזה ייתכן ועדיין זמינות למכירה דירות פנטהאוז 5 ו- 6 חדרים בגדלים של החל מ- 148 מ"ר ועד 190 מ"ר , דירות אלו כוללות מרפסות בגודל 30 מ"ר ועד 89 מ"ר, וטווח המחירים יהיה: בין 2,200,000 ₪ ל- 2,650,000 ₪.

דירות חמישה חדרים – ככה יודעים שהבחירה מוצדקת.

לסיום, חשוב לומר כי הליך בחירתה של דירה לקנייה אינו אחד שאורך זמן קצר – לפחות עבור רוב האנשים. מחירים טובים יצוצו פה ושם, וייתכן שאחת השאלות המרכזיות שחשוב שתישאל כאן היא לאיזה סוג נכס מכוונים (דירה חדשה מהניילונים? דירה יד 2 או 3 בשכונה ישנה? ועוד).

כאשר אתם מבינים כיצד נראית מפת-הדרכים שלכם – ברמה של סוג הנכס, בנקודה זו ממש מתחילים החיפושים האמיתיים, וכן – אם אתם זוג עם 3 ילדים, ואתם עדיין אנשים עובדים, סביר שדירת 5 חדרים או 6 חדרים במחיר טוב ועם קרבה לים ולצירי תנועה ראשיים תעניק לכם את כל מה שאתם זקוקים לו. את כל מה שנמצא ממש מרחק נגיעה מגוש דן. 

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
תמציות להפצת ריח

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »