מיגון קירות

מיגון קירות – הדרך הבטוחה שלכם לתפקד בלי לפחד

איך להתמודד עם איומי ירי, הדף ואש?

מאוימים במבנה שלכם מירי? מהדף? מפריצות? מאיומי טרור באזורי האש? לא נעים להרגיש סכנה ממשית על חיינו. אנחנו לא נמצאים בתוך סצנה מסרט דרמטי, אלו הם החיים שלנו, לכן כשיש לכם סיבה מוצדקת לסכנה, זה הזמן להתקין מיגון קירות במהירות ובכל החדרים במבנה. איש לא יבחין במיגון הייחודי, לא תצטרכו לעשות שינויים במערכת החשמל או האינסטלציה. מוצרי מיגון רבים יאפשרו לכם להגן על עצמכם ועל בני המשפחה, על העובדים ועל כל באי המבנה באשר הוא.

 

לוחות משוריינים – הגנה שלמה בקירות המבנים

מיגון קירות כולל לוחות משוריינים שאותם מצמידים לקירות המבנים. כל כלי המיגון מאפשרים התמודדות בעת סכנה. כך תמצאו גופים רבים החשופים מהיותם ציבוריים לסכנת ירי ומתקפה, כמו משרד הביטחון, משטרת ישראל, שדות התעופה, משרד הבריאות ועוד.

מיגון קירות

טפט בליסטי המחזק את הקירות – הגנה מפני סכנת הדף וירי

מיגון קירות כולל טפט בליסטי, זהו בד נגד הדף, המחזק את הקירות הפנימיים והחיצוניים כדי למנוע מההדף לפגוע בכם. אל תחששו מעומס ומשקל על קירות המבנה, הכל מתוכנן בהקפדה ומהונדס כראוי, כך שכל המיגון עמיד וגמיש מבחינה הנדסית, דוחה אש וידידותי למשתמש.

 

מיגון באמצעות לוחות פלדה ובקירות בטון

מיגון קירות יכול להיעשות גם באמצעות פלדה. מדובר בלוחות פלדה של שריון – כך אתם מוגנים מפני נפילות טילים ומפני נזקים בלתי הפיכים. המיגון יכול להיעשות גם בקירות בטון, כך תהיו מוגנים מפני פגיעה ישירה של רקטות שונות.

 

עמידה בתקנים – אתרו חברה מנוסה ובעלת מוניטין

כדי לאתר חברה המספקת שירותי מיגון, עליכם לאתר את המקצועיות, את האיכות ואת ההקפדה על עמידה בתקנים השונים. רק חברה בעלת מוניטין המנוסה בתחום הרגיש של המיגון יכולה למצוא לכם פתרונות מיגון קירות ומבנים, כמו גם פתרונות לכל סוגי המיגונים הנדרשים ברכב. לאף אחד לא נעים בסיטואציה מתוחה שבה הוא נאלץ להגן על חייו, אך אם זוהי הסיטואציה הקיימת, אתם צריכים להיערך בהקדם ומראש – כדי שלא יפתיעו אתכם כשאתם לא מצפים לכך. מגנו את עצמכם ואת סביבתכם.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »