השקעות נדל

הממלכה המאוחדת קוראת לכם: מבצעים השקעות נדל"ן באנגליה

אם גם אתם מחפשים יעד אידיאלי ואיכותי להשקעה בנדל"ן, כדאי שגם אתם תכירו את כל היתרונות של השקעה בנדל"ן באנגליה! הממלכה הבריטית כבר הוגדרה על ידי רבים כיעד נכסף וראוי להשקעה, זאת הודות למחירים הנוחים המוצעים לקהל המשקיעים, כמות גדולה של אזרחים מקומיים המעדיפים את פתרון השכירות על פי רכישת דירה, שיטת הבנייה החזקה והעמידה וכמובן שגם מיסים נוחים הרלוונטים גם למשקיעים זרים. במרחק של חמש שעות בלבד מישראל, ממתינות לכם אפשרויות נדל"ן איכותיות!

 

משקיעים במדינה עם כלכלה חזקה

כשמחפשים נתיב להשקעה מוצלחת, חשוב לקחת בחשבון בין היתר גם את כלכלתה של המדינה. אם מסתכלים לרגע על אנגליה, מגלים כי בכל הקשור לכלכלתה, ישנם פרמטרים חיוביים מאד המשקפים תמונה מחמיאה של יציבות כלכלית ונסיקה תמידית החל משנת 2007 – השנה בה היה המשבר הפיננסי בו התפוצצה לה בועת הנדל"ן. כיום, רבים הבריטים הנהנים מתעסוקה, עד לכדי מצב שישנם שיאים חדשים בכל הקשור לנתונים אלו. אז מה הסיבות שבגללן כדאי גם לכם להשקיע את מיטב כספכם בהשקעת נדל"ן באנגליה?

 

הפאונד ירד משמעותית ואתם ממשיכים להרוויח

ראשית, מטבע הפאונד. המטבע הבריטי ידוע כמטבע הנהנה משער גבוה במיוחד, אך לאחרונה ניתן להבחין כי המטבע נמצא בסוג של שפל שהוא לא ידע מזה שנים – מה שהופך לסוג של רווח עבורכם, המשיקעים הפוטנציאליים. הסיבה? אתם מקבלים יותר תמורה לכסף שלכם, זאת מאחר ותרגום הפאונד לשקלים מניב לכם סכום גבוה יותר. בעת שהמטבע הנמצא בסוג של שפל, זו ההזדמנות הטובה ביותר עבורכם לבצע את השקעת הנדל"ן שלכם עם רכישת נכס.  

 

5 שעות מפרידות ביניכם ובין הנכס שלכם

כשחושבים על יעד להשקעה בנדל"ן, חשוב לקחת בין היתר בחשבון פרמטרים כמו השפה בה מדברים במדינה, וכמובן שגם כמה שעות מפרידות בין ישראל ובין המדינה. אם מסתכלים לרגע על אנגליה, הרי שמגלים כי המגמה הינה לטובתכם: ראשית, השפה הרשמית באנגליה היא כמובן אנגלית, מה שמאפשר לכם לנהל את ההשקעה שלכם בשלביה הראשונים, כמו גם את המשא ומתן והניהול השוטף אל מול הדיירים שלכם בשפה הבינלאומית. נסו לדמיין מצב בו אתם משקיעים בנדל"ן במדינה שהשפה הרשמית בה אינה אנגלית – הרי שהיה עליכם להסתייע דרך קבע במתורגמן הדובר את השפה, זאת בכדי להתנהל אל מול הרשויות. אם כן, במידה וחיפשתם יעד שקל מאד לתפעל בו את הנכס – דעו כי אנגליה היא המקום עבורכם.

 

מעבר לכך, גם בשלבי ההשקעה הראשונים הכוללים פגישות עם גורמים שונים, אתם נמצאים במרחק קצר מאד מהממלכה הבריטית: כחמש שעות טיסה בלבד. מנמל התעופה בן גוריון יוצאות כמה טיסות לאנגליה בכל יום, כאשר אתם יכולים גם ליהנות מטיסה ישירה שתנייד אתכם במהירות אל הנכס בו השקעתם. כמו כן, דעו כי באנגליה גם מערכת משפט מסודרת, מערכת רישום נכסים מסודרת וחוקים המטיבים עמכם – זאת מאחר ואנגליה היא מדינה המעודדת עסקאות ויזמות של נדל"ן. כך, אתם יכולים לנהל את ההשקעה שלכם בדרך מהירה יחסית, כאשר כל הנדרש מכם הוא לטוס כמה שעות בודדות.

 

התפתחות רדיקלאית באזורה הצפוני של המדינה

אם צריכים להתפקס על אזור באנגליה שבו כדאי במיוחד להשקיע, הרי שהוא אזור הצפון. בכל כמה שנים מסתמן אזור מסוים כאזור שהממשלה משקיעה בו כספים רבים, ברוב המקרים על חשבון אזור אחר בו הושקעו מיטב המשאבים קודם לכן. עד כה נהנתה עיר הבירה לונדון מאור הזרקורים, אך כעת המון כספים מושקעים בפיתוח אזורה הצפוני של המדינה. הפיתוח בא לידי ביטוי כך שמטפחים את מוסדות ההשכלה הגבוהה, ישנם עוד מקומות עבודה בעקבות חברות גדולות שעזבו את לונדון לטובת ערי הצפון, התחבורה הציבורית ידידותית ומפותחת יותר וישנם המון מקומות בילוי לשעות הפנאי. גם אל אזור הצפון אתם יכולים להתנייד בקלות מישראל, תוך שניתן כמובן להתנייד גם בתוך אנגליה עצמה באמצעות רכבות מהירות וישירות הזמינות בזמינות גבוהה מאד.

 

כמו כן, ראוי לציין כי שיטת הבנייה באנגליה מבוססת של שיטה מתקדמת ואיכותית, המבטיחה עמידות רבה לבתים ולמבנים בכללותם. שיטת הבנייה האנגלית ברובה מבוססת על בלוקים עמידים ותשתיות חזקות מאד – מה שמעניק לכם שקט נפשי גם בכל הקשור לעמידות המבנה.

 

התשואות בארץ ובאנגליה: כמה אתם מרוויחים?

שנת 2007 תיזכר היטב למשקיעים שבחרו להשקיע באנגליה: שנה שבה ירדו המחירים וענף הנדל"ן סבל מתקופה זמנית של חוסר יציבות. מאז, 10 שנים אחרים, המחירים עולים דרך קבע בעד כשישה אחוזים בשנה! ומה באשר לתשואות? אם משווים בין התשואות להשקעה בישראל ובין התשואות של השקעה באנגליה, מגלים כי מהשקעה באנגליה אתם יוצאים יותר נשכרים. התשואה מבוססת על 2 פרמטרים עיקריים: עלות הנכס ודמי השכירות החודשיים שתגבו. לא ניתן להעריך במדויק את הרווח שלכם, אך השקעות טובות הן השקעות מהן תוכלו לצאת עם תשואה של בין 10% ל-15%. בנוסף לתשואה זו, קחו בחשבון גם את עליית ערך הנכס התורמת בסופו של דבר גם לכם בדמות של רווח.

 

באילו נכסים כדאי לכם להשקיע באנגליה?

בתור משקיעים, המטרה שלכם היא להשקיע במקום שבו המנטליות דבקה בכך שעדיף יותר לגור בשכירות מאשר לרכוש נכס. הסיבה? באופן זה אתם יכולים להבטיח חוזי שכירות לטווח הארוך עם דיירים נאמנים שרוצים לטפח את הנכס שלכם לבית של ממש. בעוד בישראל המנטליות היא כזו המעודדת רכישת כנס, באנגליה המצב הוא שמרבית האזרחים האנגלים מעדיפים את אופציית השכירות.

 

אם כן, באילו נכסים כדאי לכם להשקיע? בעת שאתם רוכשים בתים פרטיים, אתם מזמנים לעצמכם שוכרים איכותיים יותר שיכולים להרשות לעצמם דמי שכירות גבוהים – מה שמשרת אתכם בשתי מטרות שונות: שוכרים איכותיים וחוזה ארוך טווח המבטיח לכם הכנסה בכל חודש. כמו כן, ניתן להשקיע גם בדירות שקהל היעד שלהן הוא קהל המחפש פתרונות זמניים של מגורים – כמו זוגות צעירים וקהל הסטודנטים. מעבר לכך, ישנן גם דירות להשכרה המתאימות לקהלים המבקשים פתרון זמני עוד יותר, כמו אנשי עסקים המגיעים לשליחות קצרה או תייירים המעוניינים להתגורר בבתים ולא בבתי מלון. אם תרצו להשקיע בנכס שכזה, כן כדאי לבחור בלוקיישן מרכזי שכן הוא המבוקש ביותר על ידי נתח שוכרים זה.

 

כמה יעלה לכם נכס באנגליה?

עלות הנכסים משנה בהתאם לגודל הנכס והמיקום שלו. לפניכם כמה דוגמאות שונות:

 

האפשרות הראשנה היא ללכת על בתים המאופיינים בשתי קומות שונות, כאשר יש בהם מינימום של 3 חדרי שינה, ומקסימום של שלושה חדרי שינה. עבור בתים שכאלו תצטרכו לשלם בין רבע מיליון שקלים ועד כ-850 אלף שקלים. כן חשוב לקחת בחשבון כי לעתים בתים שכאלו דורשים שיפוץ, שהוא כמובן אינו כלול בעלות הראשונית. בבתים מסוג זה וכפי שנכתב קודם לכן, אתם נהנים מעליית מחירים המאפיינת את שוק השכירות בבריטניה, כאשר הצפי הוא של לפחות שלושה אחוזים.

 

אפשרות נוספת היא להשקיע בנכס המיועד לקהל הסטודנטים. היתרון הגדול שהוא שתמיד יש ביקוש לדירות מסוג זה, בעוד החיסרון הוא שמדובר על חוזי שכירות לטווח יחסית קצר בהתאם לתקופת הלימודים. הדירות המדוברות הן דירות סטודיו או דירות של 2 חדרים המשרתות גם את קהל הסטודנטים וגם בוגרי אוניברסיטה שממשיכים לגור בפתרונות דיור אלו. המחירים הנדרשים מתחילים בכ-300 אלף שקלים, כאשר המחיר הסופי מבוסס על האזור, גודל הדירה ומצבה.

 

הנכס? בחו"ל. התחושה? בבית

לפני שאתם משקיעים את כספכם, חשוב לעשות זאת בצורה נבונה ואידיאלית. בעוד ישנם אלו המבצעים את תהליך רכישת הנכס שלהם בצורה עצמאית וכך עליהם להכיר היטב את החוק המקומי ולעבור בצורה עצמאית את כל הבירוקרטיה הנדרשת, ישנם אלו שבוחרים לעשות זאת בדרך בטוחה ומושכלת יותר: עם חברה מקצועית. עבודה עם חברה מקצועית המתמחה בעסקאות נדל"ן באנגליה, לא רק מבטיחה לכם דרך קצרה יותר, אלא בעיקר ראש שקט שאתם פועלים על פי חוק ומבצעים עסקאות איכותיות.

 

נסו לחשוב על עצמכם אל מול החוק הישראלי: האם אתם מכירים את כולו היטב? סביר שלא. כעת, נסו לדמיין את עצמכם מתמודדים אל מול הבירוקרטיה והמנטליות האנגלית – הרי שמדובר על משימה כמעט בלתי אפשרית. על כן, כדאי לחבור לחברה מקצועית כמו https://engstate.co.il/ המתמחה בעסקאות נדל"ן באנגליה. חברה שכזו מכירה היטב את כל הנדרש מכם מבחינת מיסוי, חוקים וכדומה. חברות אלו מסייעות לכם בין היתר גם בכל הקשור להליך הרכישה וההתנהלות הנדרשת בכללותה.

 

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »