ניקוי בחול

מה זה ניקוי בחול?

ניקוי חול הוא תהליך הנועד להסרת לכלוך, חלודה, שמן וצבע לא רצוי ממוצרי מתכת. תהליך זה מתבצע בעזרת תהליך של התזת חול בלחץ גבוה על פני משטח מסוים, באמצעות לחץ אוויר רב עוצמה.

מה זה ניקוי בחול? 

החול הוא רך למגע רק כאשר הוא סטטי, בחוף הים או בגן המשחקים, אך כאשר הוא נורה במהירות אדירה, על ידי מכונה, הגרגרים החול פועלים כמו אלפי סכינים קטנות וחדות, שמקלפות את פני משטח המתכת וגורמות להסרת הלכלוך או הצבע הלא רצויים.

יתרונות לניקוי במכונת חול 

מאז שפותחה השיטה הזו לניקוי בחול, הפך ניקוי חול לשלב מקובל ואף הכרחי, לפני שמעבירים מוצרי מתכת לצביעה תעשייתית. 

בזכות הניקוי האיכותי הבא על ידי חול בעוצמה, המסיר כל זכר ללכלוכים ולפגמים, מוכן המשטח לצביעה, וכאשר הוא נצבע, התוצאה תהיה אחידה איכותית ועמידה, דווקא משום שהצביעה נאחזת במתכת עצמה ולא בשרידי הצבע, הלכלוך והחלודה.

יתרון נוסף של מדוע כדאי לנקות על ידי מכונת חול, הוא שניתן ליישם אותו בקלות רבה, ביחס לשיטות ניקוי אחרות, וכן לספק מענה גם למשטחים גדולים מאוד שאופן הניקוי שלהם מצריך זאת.

מהו ניקוי תעשייתי? 

בפשטות, ניקוי תעשייתי הוא ניקוי של אזורים מסוכנים במתקנים תעשייתיים כמו מפעלים, מחסנים, תחנות כוח וסוגים אחרים של מתקנים תעשייתיים, ראו באתר https://nirly.co.il

אין דרך פשוטה יותר לתאר את משימת ניקוי המפעלים, ייצור המפעלים או אתרי עבודה אחרים בתעשייה, שכן קיים מגוון כזה במתקנים השונים שייתכן כי קבלן שירותי בניין יתקל בהם. 

דוגמאות לניקוי תעשייתי יכולים להיות מתקנים גדולים כמו מפעלים, מחסנים ומסגריות תעשייתיות אחרות. עמדה כזו דורשת הכשרה בעבודה, ושתדעו הכול על אופן הבטיחות בו.

אופן העבודה של מנקה תעשייתי 

העבודה של מנקה תעשייתי היא עבודה מלוכלכת. גם תחזוקת משרדי אתרי התעשייה מאוד תובענית, שכן יש כל הזמן מעקב אחר עפר מאזורים חיצוניים כמו רצפות המפעל. 

יש את האתגרים של עבודה סביב המכונות הכבדות והסיכונים הבטיחותיים הכרוכים בכך, כמו צבעים, חומרי סיכה, שבבי מתכת ופיברגלס.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »