הדברת צרעות

הדברת צרעות – פנו אל מדביר עם רישיון

דבר כמו הדברת צרעות יכול להיות מסוכן וזאת אם הוא מבוצע על ידי אדם שלא מחזיק ברישיון הדברה כמו חברת הדברה בנתניה. כדי להדביר אותן צריך לעשות שימוש בצרעון או בדיפטרון וזאת כדי לטפל בהם בצורה מקיפה. אלו חומרים אשר קיבלו את אישור המשרד להגנת הסביבה והם ניתנים לשימוש אך ורק על ידי מדביר מקצועי שמחזיק ברישיון לעסוק במקצוע הזה.

צרעון או דיפטרון – החומרים המובילים

כל עוד מעוניינים לבצע הדברת צרעות, חומרי ההדברה היעילים ביותר שקיימים ואלו שגם נחשבים בטוחים לשימוש על ידי מדביר עם רישיון הם צרעון או דיפטרון. לאור זאת תרצו לוודא כי המדביר אליו אתם פונים עושה שימוש בחומרים כמו אלה, אשר קיבלו את האישור הנחוץ.

במידה והוא עושה שימוש בחומרים לא מאושרים אז הדבר צריך לעורר אצלכם נורת אזהרה מכיוון שהחומרים הללו יכולים להיות פחות אפקטיביים במקרה הטוב ולפגוע בבריאות של בני הבית שלכם במקרה הרע, דבר שצריך לעורר את תשומת הלב שלכם.

טיפול ביתי לצרעות – אפשר גם כן

אם תרצו לנסות להתמודד עם צרעות בעצמכם אז תוכלו לערבב כמות שווה של חומץ וסוכר, בכמות של 2-4 כוסות. כך הצרעות ימשכו אל התערובת הזו והם ימותו זמן קצר לאחר מכן. רבים מעידים כי מדובר בשיטה מאוד אפקטיבית.

בהחלט יהיה כדאי לכם לנסות את התערובת הזו וזאת אם תרצו לטפל בצרעות שבחצר הבית שלכם בצורה ידידותית ולפני שאתם יוצרים קשר עם חברת הדברה בקריות. כך תוכלו לדעת טוב יותר אם יש צורך בשירותיו של המדביר או שניתן להתמודד עם הצרעות בצורה קלילה ונוחה יותר. אז קחו זאת לתשומת הלב שלכם כאשר אתם ניגשים להתמודד עמן.

 

 

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »

תקשורת בזוגיות

תקשורת היא החלק החשוב ביותר בזוגיות. חיוני להבין כיצד לתקשר בצורה יעילה עם בן הזוג. במאמר זה נחקור את סגנונות התקשורת במערכות יחסים והשפעתם על

המשך קריאה »