סקר עצים

מה זה סקר עצים

סקר עצים הוא תהליך שכמובן בוחן את העצים בשטח של אדמה פרטית במידה ויש לבצע על השטח הזה תכנון לבנייה. סקר עצים זו פעולה אותה מחוייבים בעלי השטח לעשות במידה והם רוצים לקבל אישור לתכנון שלהם. סקר עצים בוחן למעשה את כל הבעיות שעלולות להתפתח על עצים לא עקורים בשטח שלכם ולהחליט האם צריך לעקור את העץ, האם העץ בריא או חולה וכן הלאה. 

עצים הם לא חפץ דומם

אמנם הטבע לא יכול לדבר והוא לא בדיוק נושם, אבל עצים הם בכל זאת לא פריט דומם. הם אורגניזם עליו יכולים להתפתח מיני מזיקים והוא גם כמובן, יכול לגדול באופן כזה שעלול לסכן מערכות שונות בבית החדש או חלילה את התושבים עצמם. לכן, גם אם החוק מחייב, אתם לא יכולים להזניח את הדבר הזה וחשוב מאוד לבחור ארגונום מקצועי שיתן לכם חוות דעת מלאה. 

למה דווקא אגרונום ולא גנן פשוט 

גנן פשוט אולי הוא בעל ידע בוטני מסוים, אבל בסופו של יום כאשר אנחנו מדברים על החלטות גורליות בדבר מה שיש לו השפעה שיכולה להיות לעיתים דרמטית על חיי התושבים במקום, אי אפשר לבחור בפחות מאיש המקצוע הטוב ביותר לביצוע העבודה של סקרי עצים ובחינת המקרה. אגרונום הוא מי שהקדיש את החיים שלו ללימודים בתחום והוא מי שיהיו לו הכלים לעזור לכם ולהבין ביחד מה האפשרויות שעומדות בפניכם. 

אגרונום לא רק שיתן לכם חוות דעת מקצועית אלא הוא גם יתן לכם את כל המידע שאתם צריכים כדי להרגיש בטוחים לאורך הדרך באופן מלא. אנחנו נמצאים כאן כדי לעזור לכם וכדי להגיע לאן שצריך באיזו שעה שתתאים עבורכם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »

תקשורת בזוגיות

תקשורת היא החלק החשוב ביותר בזוגיות. חיוני להבין כיצד לתקשר בצורה יעילה עם בן הזוג. במאמר זה נחקור את סגנונות התקשורת במערכות יחסים והשפעתם על

המשך קריאה »